Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Németországban tele van a...

George1113 kérdése:

Németországban tele van a sajtó a Jehova Taui felekezet gyerekmolesztálásaival?

Figyelt kérdés

Ez hallom Németországból, hollandiából, valami per indult ellenük pedofíliával?


Azért kérdezem, és azért direkt ebbe a kategóriába, hátha hallottatok valamit! mert, itt magyarországon sok éve semmi negatívat nem mond a sajtó róluk. Ha van Német, vagy Magyar aki hallott erről, erősítse már meg. Kösz!


2020. febr. 3. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még erröl egyetlen egy helyen (Tv, újság, internet) sem, pedig Németországban élek.
2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam semmi ilyesmiről.
2020. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érdekes!
2020. febr. 3. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nincs "tele vele a sajtó", hoyg eddig nem is hallott róla senki errefelé.

Ez megint valami magyar pletykahír csak.

2020. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A témában EGYETLEN EGY cikket találtam 2013-ból, de az is pletykaoldalon
2020. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez most nem jött be kérdező...
2020. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem is azért kérdeztem! Ezt tényleg nem privokáció. Egyébként van forrásom róla. De csak tudni akartam
2020. febr. 3. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Németországban a német római katolikus papok több mint 3600 gyermeket molesztáltak a második világháború óta az egyházi adatok alapján. Ezt szerintem egyik vallás sem tudja überelni, ebben a hét dombon alapított vallás papjai a legjobbak.
2020. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Előző, látom nem bírod befogadni a tényeket a vallásoddal kapcsolatosan. Csak a manipulált klerikális propagandát szereted. Pedig belső egyházi iratok alapján egyetemek végezték a papi bűncselekmények adatainak feldolgozását. És nem csak Németországban bukott le ez a "gyönyörű" vallás. Amerika, Lengyelország, stb. hosszú a sor. Egyházon belüli szakértők szerint rendszerezintű a probléma, nem véletlenszerű esetekről és kis számú pedofil papról van szó, hanem a római katolicizmus szervezete termeli a romlott, erkölcstelen pedofil papokat. Benedek papa szerint mar a katolikus szemináriumok is megváltoztak, még jobban, negatív irányba.
2020. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Az a szép, hogy én lettem moderálva, pedig csak ironizáltam, a 25%-os propagandista viszont úgy néz ki, hogy teljesen megfelel a felhasználói szabályzatnak. :))
2020. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!