Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, milyen imát...

Keresztények, milyen imát kell mondani, ha valaki egészségéért akarunk imádkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hívő voltam eddig, semmi ilyesmit nem tudok, ne nevessetek ki kérlek. Googleban is találtam mindenfélét de nem tudom mit kell. A legfontosabb emberért az életemben akarok imádkozni, kérlek írjatok egy olyan imát ami helyes ilyenkor, nagyon kétségbe vagyok esve.
2019. júl. 21. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Meggyógyíthat Isten egy bűnös embert is, ez igaz, szuverén kegyelméből, de sokkal nagyobb és teljesebb áldás, ha valaki megtér az élő Istenhez és úgy gyógyul meg, vagy úgy kér és kap gyógyulást a hozzátartozójára.

Ha valaki bűnös, akkor azt javaslom, inkább kérjen meg egy igaz keresztényt, hogy imádkozzon a beteg hozzátartozójáért. Nagyobb az esély, hogy a bűnös ember hozzátartozója meggyógyul az igaz ember miatt, akit Isten meghallgat, mintha a bűnös, önmaga szerint rossz hívő maga motyog valamit Istennek. Ezt is meghallgathatja Isten, de kisebb az esély rá.

2019. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy hangzik, mintha te akarnád megmondani Istennek, kit hallgathat meg és kit nem. Arról nem beszélve, hogy egy állítólagosan megtért, sőt még egy valóban hívő se bűntelen. Esetleg te jónak tartod magad? Mert tudtommal egyedül Isten jó. Ha meg nem vagy jó, akkor te is pont olyan, vagy még inkább bűnös vagy, mint a kérdező.
2019. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi baja a legfontosabb embernek?
2019. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom még
2019. júl. 22. 06:55
 15/16 jdfGabrella ***** válasza:
24%
Az imádkozás nem segít.
2019. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

Bátortalanul, de mégis bízó hittel


Ma hozzád fordulok,


Szabadíts meg kérlek


Önző énemtől:


Legyen meg a Te akaratod:


Akarom-e akaratod ?


Te tudod, Uram, Istenem.


Hányszor elhagyom útadat,


De szereteted irgalmat mutat.

És ha akaratoddal egyezik ,kérlek gyógyítsd meg azt kiért imádkozom.

De ha nem egyezik,akkor is legyen meg a Te alkaratod.

ÁMEN.

2019. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!