Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, milyen imát...

Keresztények, milyen imát kell mondani, ha valaki egészségéért akarunk imádkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hívő voltam eddig, semmi ilyesmit nem tudok, ne nevessetek ki kérlek. Googleban is találtam mindenfélét de nem tudom mit kell. A legfontosabb emberért az életemben akarok imádkozni, kérlek írjatok egy olyan imát ami helyes ilyenkor, nagyon kétségbe vagyok esve.
2019. júl. 21. 19:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki, amiért felnőtt létemre nem tudok egy imát sem. Sosem érdekelt, de most megtértem. Beírtam már a keresőbe, kiadott mindenfélét de nem tudom melyiket, fogalmam sincs az egészről. Nem tudok imádkozni, csak beszélek össze vissza:(
2019. júl. 21. 19:29
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem segít ott semmilyen ima. Orvos tud segíteni. Ha tud. Tapasztalatból mondom, hogy szart sem ér.
2019. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire komoly a helyzet. Én nem vagyok orvos, ennél többre nem vagyok képes. Legalább ennyit tegyek meg.
2019. júl. 21. 19:32
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Tömd az orvosok zsebeit, úgy minimálisan beljebb lesztek. Ez az egyetlen módja, hogy kettesével vegyétek a lépcsőket. Nekem ez se jött be mondjuk.
2019. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
a te szívből jövő szavaiddal fogalmazd meg a kérést... röviden, de odaadó figyelemmel - ez a legjobb.
2019. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tavaly felmondtam a munkahelyemen, hogy tudjak egyetemre járni. Semmi pénzem nincs. Ha lenne se tudom egyelőre hogy milyen orvosnak adjak.
2019. júl. 21. 19:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen így szoktam... a saját szavaimmal. De szégyenlem, hogy nem tudok egy imát se.
2019. júl. 21. 19:51
 8/16 anonim ***** válasza:
ne szégyelld, jó az, és nem vagy "rossz hívő". Ha gondolod írj privit.
2019. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Először meg kellene térni a bűnökből Istenhez, a bűnösöket nem hallgatja meg Isten, egy imát hallgat meg csak Isten a bűnöstől: a megtérő imát.


Erre találsz talán imát a neten, nem írom be. A Lukács evangélium alapján készült Jézus film végén is van egy megtérő ima, azt pl. elmondhatod szívedből Istennek. Ez után már fogsz tudni imádkozni, ráadásul meg is fogja hallgatni Isten, és válaszolni fog rá.

Sok sikert!

2019. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Először meg kellene térni a bűnökből Istenhez, a bűnösöket nem hallgatja meg Isten"

Ez hazugság, Jézus meghallgatta a bűnösöket is, sőt testi bajaikból is meggyógyított többet.

2019. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!