Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az számít ha nem olvasóm a...

Az számít ha nem olvasóm a Bibliát hanem hallgatom? (Hangos Biblia)

Figyelt kérdés
Régóta szeretném kiolvasni az Újszövetséget de az olvasása sajnos mindig nehezemre esett. Rájöttem ha hallgatom sokkal jobbam megy, sőt motivál.

2017. nov. 19. 16:26
1 2
 11/12 KZitus ***** válasza:
22%

Akkor te tényleg azt teszed, amiről a Zsoltárok 1:1-3 ír :-)

Ha továbbra is ezt teszed, az eredményét is tapasztalhatod majd :-)

2017. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A püspök hajója kiköt a tenger egyik elhagyott szigetén, hogy vizet vegyen fel. A püspök sétára indul a sziget belsejébe. Egyszer csak üvöltést hall:

– Legyen átkozott az Isten! Legyen átkozott az Isten! Odasiet, hát egy öregember térdel, és az ég felé emelve arcát ordítja az átkot.

– Hát te mit művelsz? – kérdi a püspök elszörnyedve.

– Imádkozom. Egész nap csak imádkozom.


– Te szerencsétlen! Nem így kell imádkozni!

– Hanem hogyan?

– Azt kell mondanod: Legyen áldott az Isten! Amit te mondasz, az a kárhozatba visz.

Az öreg a lábához borult.

– Téged az Isten küldött, hogy megvilágosítsál.

Elindult a hajó, a fedélzeten a püspökkel. Egyszer csak rikoltást hall a messzeségbe tűnő sziget felől. Odanéz, hát a vén remete szalad a vízen, és kiáltozik:

– Várj meg, püspök, várj meg! Elfelejtettem, hogy mit kell mondani!

– Menj vissza nyugodtan – mondja megrendülten a főpap –, és mondd azt, amit eddig. Bár én tudnék így imádkozni...

2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!