Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Válhat valaki vallásossá 40...

Válhat valaki vallásossá 40 év körüli életkorban, ha eddig nem volt az?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megkeresztelve, stb,és nem is vagyok vallásos. De szeretnék hinni Istenben.Mert jó lenne valamibe belekapaszkodni,és reménységet,biztatást kapni.
2010. máj. 30. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én csak annyit mondok, hogy egészen kisgyermekkorom óta templomba járattak (nagyon untam nem tudtam a lényegét) átmentem én is a rosszgyerek korszakon de közben ugye jártam templomba és kibontakozott az egésznek az értelme mostanra. azt hiszem rám csak jó hatással volt. egy középkorú emberre is hathat építőlegesen. azt tanácsolom, hogyha vallásos szeretnél lenni először kezdj el olvasni utána járni mindennek és azt az utat válaszd amely a legnyugodtabb életet biztosítja számodra.


Itt akik írnak azt hiszik, hogy alaptalanul vagyunk meggyőződve. Hát koránsem. Majd ha valaki feltámad közületek és megmondja hogy mi van odaát akkor elhisszük addig is. <3

2010. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha hiszel istenben akk nem az afontos h megvagy e keresztelve v nem Iszenben nincs se görög se zsidó se férfi se nő.13/F

http://www.youtube.com/watch?v=M9s7lwc8e8M

2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Járj gyülekezetbe! Olvass bibiát! Ajánlon János evangéliumát.
2010. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így gondolkodsz. Soha nincsen késő megismerni Istent. Azt javaslom, ha van Bibliád, kezdd el olvasgatni, esetleg az egyházak HIVATALOS honlapjain kutatni, és ne hallgass senki félrevezető információinak. Látogass meg egyházakat, akár nagyokat, akár a kicsiket, és kialakul egy véleményed a tanításaikról. Aztán dönthetsz, hogy melyik szimpatikus. Hasonlítsd össze a tanításaikat azzal, amit a Biblia ír. Érdekes következtetéseket fogsz levonni!
2010. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sohasem késő vallásossá válni.csak az a kérdés érdemes-e? gondolkozz és mérlegelj ki vagy te és miben szeretnél hinni.-egy jótanács.
2010. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!