Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyónás alatt le kell térdelni...

Gyónás alatt le kell térdelni vagy ülni szokás?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom, ti a szemetet is újra áttúrjátok, mielőtt a kukába öntitek!"

Nem szoktam. El tudom dönteni elsőre, hogy mi való a kukába és mi nem. Mint ahogy értő olvasás esetén az is eldönthető, hogy melyik válasz releváns egy kérdéssel kapcsolatban és melyik nem, csak provokál.


"Krisztus elrendelte a gyónás olyan formáját?"

Leírtuk már egy párszor: igen, elrendelte a gyónást. Minden szentség bibliai alapú, egyik sem kivétel, a bűnbocsánat szentsége sem.

2017. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 az Igazságot keressük mindannyian egy életen át - de talán egy ilyen kérdésnél nem kellene kirohanásokat tenni a katolikusok ellen, bár ez most nagy divat.
2017. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Köszönöm a válaszodat, mert így leleplezted saját magadat. Általában szeretem apró tesztekkel az embereket tesztelni, hogy vajon szeretet ami a szívükben lakozik, és közel vannak Jézushoz, vagy csak külső maszlag van, és képmutatás. Mivel nem tudtál magadon uralkodni, hogy választ írjál nekem, és a másik hozzászólónak, sőt mi több, még egy rendkívül sértő valóban személyeskedő példával is szolgáltál a kukában turkálással, így egyértelműen megmutattad, hogy olyan messze vagy Jézustól, amilyen messze csak lehetsz. Tökéletes példa vagy arra, hogy nem a Katolikus Egyházzal van a probléma, hanem veled, hiszen ha megtaláltad volna a megfelelő gyülekezetet, ahol óriási lelki belső békére találtál volna, akkor most ez a beszélgetés nem történne meg.
2017. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se. A gyónás hülyeség.
2017. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!