Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit akarhat Isten tanitani,...

Mit akarhat Isten tanitani, üzenni, ha nem kedvelnek az emberek, elutasitóak velem, nincsennek barátaink, magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs társaságunk. Vannak gyerekeim, férjem....de más nincs. Szeretnék élményeket a gyerekeknek más családokkal, de vagy sor se kerül rá a fenti okok miatt vagy valami olyat csinál az egyetlen család akikkel eljárunk, ami miatt csalodottak a gyerekeim...pld hosszú hétvégi elutazást megszakitva otthagynak minket és máshova mennek inkább. Vagy megbeszéljük, hogy megyünk valahova, ök meggondolják magukat, amiröl nem szolnak és csak akkor derül ki, mikor mi már felöltözve várjuk öket. Mi ebböl a tanitás? Évek óta ez van. Köszönöm.
2017. aug. 25. 07:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak osztom a véleményét. Ez mondjuk nem séma,hogy mindenkinél tuti így működik,de én egy idő után elgondolkodtam,hogy ha ennyi ember elutasító velem szemben,akkor sokkal hihetőbb,hogy velem van a baj,nem velük. Túl zárkózott vagyok és ezt kivetítettem mindenkire és éveken keresztül a körülöttem lévőket hibáztattam,lehet,hogy nálad is csak ennyi a baj.
2017. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarhatja üzenni, hogy egy kicsit nézz magadba, és próbálj rájönni, hogy miért nincsenek barátaid.

- mert meg sem próbálsz barátkozni?

- mert túlságosan kétségbeesetten próbálsz barátkozni, és ez elriasztja az embereket?

- mert nem a megfelelő társaságnál próbálkozol?

- mert túl unalmas életet élsz, és ezért mások nem tartanak elég érdekesnek?


Ha ez megvan, elkezdhetsz gondolkozni a megoldáson.


Jársz valamilyen gyülekezetbe? Ott biztosan találnál barátokat, más családokat, akikkel összejárhatnátok. Vagy legyen valami hobbid, és annak megfelelően keress barátokat. Pl. ha a szabás-varrás a hobbid, akkor keress egy kézműves klubot, vagy alapíts te egyet. Sok sikert!


Ui: szerintem a másik család elég erőteljesen kihasznál titeket. Én már leírtam volna őket.


egy evangélikus

2017. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!