Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit akarhat Isten tanitani,...

Mit akarhat Isten tanitani, üzenni, ha nem kedvelnek az emberek, elutasitóak velem, nincsennek barátaink, magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs társaságunk. Vannak gyerekeim, férjem....de más nincs. Szeretnék élményeket a gyerekeknek más családokkal, de vagy sor se kerül rá a fenti okok miatt vagy valami olyat csinál az egyetlen család akikkel eljárunk, ami miatt csalodottak a gyerekeim...pld hosszú hétvégi elutazást megszakitva otthagynak minket és máshova mennek inkább. Vagy megbeszéljük, hogy megyünk valahova, ök meggondolják magukat, amiröl nem szolnak és csak akkor derül ki, mikor mi már felöltözve várjuk öket. Mi ebböl a tanitás? Évek óta ez van. Köszönöm.
2017. aug. 25. 07:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem vagyunk ilyenek és mégsem.

Én pld senkit nem hagynék ott a hétvége közepén, hogy inkább elmenjek máshova, egy másik helyre, amit a kiránduláson láttunk együtt (másik apartman). Vagy ez a normális és én gondolom rosszul? Mert ök azta is úgy viselkednek, mintha mi se történt volna, felhív, ha érdekli valami, amit szerinte ln tudhatok stb.

2017. aug. 25. 08:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyertek hozzám, kik megfáradtatok, és én felüdítelek titeket!
2017. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Töröltetve lett a válaszom, pedig reális indokokat írtam. Miért?
2017. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Isten önismeretre akar tanítani.

Lehetséges, hogy olyan hiányosságotok, furcsa jellemvonásotok van, amit a baráti család nem kedvel. Lehet hogy olyan kényes téma, amiről nem lehet beszélni. Vagy nekik van valami hibájuk, amivel nem akarnak titeket fárasztani hosszabb távon.

Olyan baráti családot keressetek, akik tényleg a barátaitok, és szeretnek veletek együtt lenni.

Vagy próbáljatok meg magatokban elszórakozni. A saját családi kör miért nem elég? Így kevésbé kell alkalmazkodni.

2017. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az adás miatt túl sok szoktam lenni.

Ill én figyelek másokra, mások meg rám nem.

2017. aug. 25. 10:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Figyelek: pld én nem hagytam volna félbe a hétvégét, hanem egy másikon megyek oda, arra a helyre, ami megtetszett
2017. aug. 25. 10:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Ebben a péédában nem velünk volt bajuk, hanem magukra :( legalábbis ezt mondták
2017. aug. 25. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán a türelemre. A szitu nem egészen ugyanaz,de hasonló van nálam is,csak gyerek nélkül,nemrég költöztem 140 km-re az előző otthonomtól és kicsit nehezebb,mint gondoltam,ezen a környéken gyakorlatilag a férjem az egyetlen ismerősöm,a többiek több 100 km-re vannak,aztán rájöttem,hogy ez most kicsit hosszabb folyamat lesz,mivel régen ott volt a suli,ami miatt könnyű volt ismerkedni,most ez nincs.
2017. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Óvatosan ítélkezzünk!

Az adott helyzetben összekaphatott a házastárs egymással,vagy más nyomós ok is lehetett,ami megváltoztatta a programjukat.


Egy általános törvényszerűség,hogy az nem érez szeretetet a másik ember felől,aki maga nem szereti azt.

Aki magányos,rendszerint nem akar alkalmazkodni más emberekhez.

2017. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tgt ***** válasza:
Nem lehet más barátokat keresni? Az írásod alapján jószándékú embernek tűnsz. Biztos örülnének sokan a társaságodnak/társaságotoknak.
2017. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!