Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten valóban megadja a nekem...

Isten valóban megadja a nekem való társat?

Figyelt kérdés
Már azt hittem, megadta... de mégsem, ő mást szeret. Vajon fogok mást találni, jobbat? Isten valóban tartogat számomra is valakit? Imádkozom ezért, és próbálok is ismerkedni, nyitott szemmel járni. De semmi...

2017. aug. 23. 23:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

VAlószínű nekünk is kell tenni érte. Ha csak otthon ülsz és várod a csodát, nem biztos, hgoy bekopog a "nagy Ő". Viszont (tapasztalatból mondom) rágörcsölni is felesleges. De imádkozni érte, a jövendő párodért, azért hogy megtaláljátok egymást, nem felesleges. Azt jól teszed, ha nyitott szemmel jársz, de kell hozzá a nyitott lélek is.


Remélni tudjuk, hogy mindenkinek tartogat az Úr valakit (vagy egy férfit, vagy egy nőt vagy saját magát)

2017. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!