Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire ismered Istent? Mit...

Ay carramba! kérdése:

Mennyire ismered Istent? Mit tudsz róla?

Figyelt kérdés

Ha engem kérdeznétek, én azt válaszolnám hogy nagyrészt nem ismerjük Őt.

Nem ismerjük a napi rutinját, azt hogy mit gondol (rólunk mondjuk), mikor van a szülinapja, mit szeret csinálni, mit utál, milyen a jelleme, hogyan viszonyul a tudományokhoz, miből van (a teste), szokott-e unatkozni, olvas-e könyvet, mi a kedvenc étele ha egyáltalán szokott-e enni, stb. stb.



2017. jún. 4. 21:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Ay carramba!


"(Ezt csak neked mondom, hogy most együtt röhögünk a kommenteken. Nem ismerte eddig ezt az oldalt ennyire, én pedig megmutattam, és rendkívül tetszik neki)."


Már hogy Istennel röhögsz együtt a kommenteken?


"Tudatában vagyok a kérdésem bugyutaságának mértékében, azt már ti döntitek el, hogy szerettek-e bugyuta kérdésekre válaszolni."


A fő kérdésed egyáltalán nem bugyuta. Az apró betűs részben azért található némi megmosolyogni való. De újra írom a fő kérdés az nagyon is jó kérdés. Sőt kérdésed arra inspirál hogy új kérdést írjak ki. Tehát ha semmi másért akkor már ez az egy ok is megérte hogy kiírtad a kérdésedet! De persze nem csak ezen ok miatt jó hogy megtetted. Szóval egyáltalán nem bugyuta sőt igazán elgondolkodtató. Nagyon is jól tetted.

2017. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#21 Vidiripi Köszi a megtisztelésedet!


Amúgy igen, Istennel röhögünk rajtatok, hogy mi folyik itt ezen az oldalon. Köszönj Atyám! -Heló!- Te is, Jézus! -Sziasztok halandók!- Na, igen, ezzel foglalkozunk már egy ideje, közben Jézus is bekapcsolódott, azóta élvezzük a kommenteket, főleg itt.

2017. jún. 11. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!