Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mitől születnek egyszerre...

Mitől születnek egyszerre néha milliárdnyian?

Figyelt kérdés
Ha igaz lenne a reinkarnáció,akkor egy szúnyogirtáskor ,vagy kérészjáráskor milliárdnyian születnének újra.Tapasztalható világunkban ilyen robbanásszerű születés?

#reinkarnáció #tévtan #robbanés szerő születés
2017. ápr. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ki tudja? Ha a baktériumoktól kezdve, minden élőlényt beszámítunk, miért ne? Ha meg nem csak a Földet, hanem az egész univerzumot vesszük, akkor pláne, végülis ki tudja, hogy csak a Földön van-e élet.
2017. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta azt, hogy a halál és az újjászületés között fix idő telik el.
2017. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne, csak ott van a ha.
2017. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem félreérted a reinkarnációt :)

Meg egyébként is :) Milliárdnyi szúnyog kiirtása esetén, ha valahol megjelenik milliárdnyi új szúnyog (fiatal egyedek), te látod őket, tudatában vagy a jelenségnek? :)

2017. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Milliárdnyi szúnyog kiirtása esetén, ha valahol megjelenik milliárdnyi új szúnyog (fiatal egyedek), te látod őket, tudatában vagy a jelenségnek? :)"

A hatásainak biztosan a tudatában lennénk. Gyakorlatilag bármilyen élőlényből ha hirtelen megnőne a szaporulat, azt nem lenne nehéz kiszúrni, az ökológusok gyorsan rajta lennének.

2017. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2.Hsz!


Tudomásom szerint minden reinkarnációban gondolkodó irányzat meghatároz egy intervallumot,amikor az újraszületés megtörténik a halál után.(Érdekes,hogy egyik sem gondolja a megfoganás idejét,amikoris az új élet a valóságban kezdődik.)

2017. ápr. 7. 02:51
 7/10 anonim ***** válasza:

"A hatásainak biztosan a tudatában lennénk. Gyakorlatilag bármilyen élőlényből ha hirtelen megnőne a szaporulat, azt nem lenne nehéz kiszúrni, az ökológusok gyorsan rajta lennének."


Növekedik-e a szaporulat, ha ugyanannyi fiatal egyed születik, mint amennyi elpusztult?

Lehet, hogy én értek félre valamit, de szerintem az egyenleg nulla.

2017. ápr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-os, #2-es jól írta, a Köztes Létben eltöltött idő nem ugyanaz, mint a földi idő.
2017. ápr. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De azért éjsötét embereknek sikerült őt is jól lepontozni.
2017. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Növekedik-e a szaporulat, ha ugyanannyi fiatal egyed születik, mint amennyi elpusztult?

Lehet, hogy én értek félre valamit, de szerintem az egyenleg nulla"


1. Hogy hirtelen jelenik meg sokkal több új példány a szokottnál, az elég feltűnő.

2. Hogy valamiből kiírtunk jó sokat, mégis ugyanannyi marad, az szintén elég feltűnő.

2017. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!