Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudok kérdezni Jehova...

Hol tudok kérdezni Jehova tanuitól?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Kerdezhetsz tőlem itt vagy privátban is. Én tényleg tanú vagyok.
2016. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon és ebben a topicban.
2016. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És egy hivatalos e-mail cím nincs, amire írhatnék? Csak mert az oldalukon nem találtam.
2016. dec. 24. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Ha e-mail címet szeretnél akkor maximum olyat kapsz ami egy tanúé. De hivatalos e-mail címük az nincs.

Ennek az is oka hogy a tanúk inkább személyesen keresik fel az embereket meg az is ha személyesen keresik fel és a saját lakásán akkor nőnek az esélyek az illető maga is Jehova tanúja lesz és ez a céljuk.

De pl. ha Bibliát szeretnél akkor az egyik Királyság terembe kérhetsz. De ha megadod a címedet akkor vitán felül áll hogy megfognak keresni személyesen is.

Itt az oldalon tudsz tőlük kérdezni, persze ez azzal is jár hogy nem csak tanúk fognak válaszolni. Mint pl. én mivel én sem vagyok Jehova tanúja de még is írok.

Elég jól ismerem a tanúkat. Ha gondolod akkor írj s válaszolok neked.

2016. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!