Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy tényleg Odin...

Lehetséges, hogy tényleg Odin segített?

Figyelt kérdés

Lefogytam a nyáron, és sajnos a vége felé az egész kezdett anorexiába átcsapni.

100-300 kalóriákkal éltem egy nap, és szabályosan megundorodtam a kajától, nagyon vékony voltam/vagyok, és kövérnek láttam amagam, de nem is ez a lényeg.

Szerencsére teljesen nem alakult át a gondolkodásmódom, néha voltak "józan" pillanataim, ilyenkor teljesen összeomlottam

Pár héttel azelőtt áttértem a viking vallásra, viszont hamar el is vesztettem a hitem, mivel csak a fogyásra voltam képes gondolni

Az utolsó ilyen összeomlásomnál kétségbeesésemben annyit mondtam, hogy "Odin segíts".

Másnap elég erős voltam, hogy elhatározzam, véget vetek az egésznek, és (bár előtte is többször elhatároztam, hogy "holnaptól többet eszek, sosem sikerült) sikerrel jártam.



2016. szept. 2. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Sóval áttértél a régóta nem létező viking vallásra... majd azonnal vissza is tértél... Értem.


Az anorexiáddal pedig sürgősen fordulj orvoshoz! De ha már ott jársz, ezt is mondd el neki. ;)

2016. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Orvosi csoda vagy, mert ennyi kalóriával ember nem marad életben.
2016. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hétig csináltam csak

Azért írtam, hogy "kezdett átcsapni"

2016. szept. 2. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha azt mondtad volna, hogy kelkáposzta segíts, akkor most azon gondolkodnál, hogy a kelkáposzta segített-e?
2016. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Freyja volt
2016. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rambo vezér ***** válasza:
Lehet...
2016. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!