Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetnék vallásos?

Hogyan lehetnék vallásos?

Figyelt kérdés

Szeretnék hinni, vallásos lenni.

Nem divatból, hanem szabad elhatározásból. Nem vallásos családban nőttem fel, de elkezdtem érdeklődni a vallások iránt.

Szeretnék hívő lenni, akinek lelki megnyugvást, biztonságot ad a hit, a vallás. Viszont sajnos hiába olvasok akármit, unalmas, pedig nem akarom, hogy az legyen, mert tényleg érdekel, de valahogy mégis...


Hogy tudnék ezen változtatni? Hogy tudnám ezeket véghez vinni?

Lehetséges ez?



2016. aug. 20. 20:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30. válaszoló!


Ki állította,hogy "agytröszt"lennék.Ilyet,még magamnak sem mernék mondani,sőt,egyre inkább rájövök,hogy mennyimindent még nem tudok.


Az elméletem,mely szerint mindazon tulajdonságok,melyek Krisztusban,vagy tanításaiban nem mutathatók ki,a bibliai írók projekciója,nem olvastam sehol.A bibliaismeretem alapján következtettem ki.

2016. aug. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

30. válaszoló!


Még valami:

Az ismeret,egy különös jelenség!

Minél több ismeretet szerzünk,annal többre vágyunk,és minél többet tanulunk,annál több fogalmunk lesz tudatlanságunkról.


A tudatlan emberek,egy édes posványban fekszenek.Azt hiszik,mindent tudnak,hisz fogalmuk sincs a világ titkai létezésének.

2016. aug. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Zoltán,elég okosnak hangzik amit mond,de akkor ne próbáld a Bibliával bizonyítani a Biblia igazát mert félre fognak érteni !
2016. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

,,A tudatlan emberek,egy édes posványban fekszenek.Azt hiszik,mindent tudnak,hisz fogalmuk sincs a világ titkai létezésének.''


Várjunk,te nem a Biblián alapozod a tudásod ? Te is mindent tudsz,nem ? Minden kis dolgot attól kezdve hogy Isten megteremtette az univerzumot!

2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33.válaszoló!


Melyik érvelésemben bizonyítottam Bibliával Bibliát?

2016. aug. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

34.válaszoló!


Ismétlem:

"Ki állította,hogy "agytröszt"lennék.Ilyet,még magamnak sem mernék mondani,sőt,egyre inkább rájövök,hogy mennyimindent még nem tudok."

2016. aug. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!