Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha zaklatnak a...

Mit tegyek ha zaklatnak a Jehovások? :

Figyelt kérdés

Többször kértem őket, hogy NE zaklassanak a saját otthonomban, mert nem érdekel, zavar, stb...

Továbbra is jönnek és zargatnak. Írtam a magyar központnak emailt, hogy feljelentést teszek zaklatásért, lévén közérthetően a tudtukra adtam, hogy ezt már zaklatásnak veszem. Jött is az ígéret, hogy többet nem keresnek, de továbbra is jönnek a férgek.

Holnap megyek, feljelentést teszek, vettem egy bibliát, azt meg majd előttük fogom szépen lepisilni, abból hátha veszik a lapot.

Agymosott, destruktív banda.



2016. jún. 16. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy vegyenek le a területkártyájukról!
2016. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Többször kértem, hogy vegyenek le.

Beszéltem ügyvédemmel, feljelentést teszek ellenük.

Amúgy azért, ha én egy saját, az én pénzemen vásárolt bibliára pisálok, nem jelenthetnek fel :D

Viszont ők már kimerítik a zaklatás fogalmát.

2016. jún. 20. 10:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Utolsó írásod számomra kissé ellentmondásos!

A Bibliát egyszer irodalmi műnek tekinted és még ilyen szempontból érdekesnek is találod. Aztán meg azt írod feltételesen hogy elképzelhető az is hogy levizeled!

Maga a Biblia sőt az ami írva van benne nem zaklatott téged. Zaklatni ugye az emberek szoktak. Szóval nem világos számomra hogy akkor miért is tennél ilyesmit a Bibliával. Ha csak önmagában nézem akkor egy tárgy ami nem fog téged zaklatni.

S arra is felhívnám a figyelmedet hogy Jehova tanúi saját fordítású Bibliát adtak ki. Amit díjmentesen megkaphatsz tőlük nem kell érte fizetned. De még ebben az esetben sem a Biblia zaklat téged.

Amennyiben nem használ a kérés hogy vegyenek le a területkártyájukról vannak más módszerek is. Persze ehhez kérdéseket kell feltenned nekik s ha ezek a kérdések elég "zavaróak" a tanúknak akkor békén fognak hagyni!

Hogy mik ezek a kérdések?! Nézz utána amennyiben érdekel!

2016. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy azért, ha én egy saját, az én pénzemen vásárolt bibliára pisálok, nem jelenthetnek fel :D "


Ez tudtommal nem így megy. Ha veszel a pénzeden -felteszem azt- egy országnak a zászlaját és azt közterületen elégeted akkor is felnyomhatnak.


Bár nem biztos ,mivel nem vagy ügyvéd.


De az ügyvédedtől megkérdezheted.

2016. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*nem vagyok
2016. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!