Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha zaklatnak a...

Mit tegyek ha zaklatnak a Jehovások? :

Figyelt kérdés

Többször kértem őket, hogy NE zaklassanak a saját otthonomban, mert nem érdekel, zavar, stb...

Továbbra is jönnek és zargatnak. Írtam a magyar központnak emailt, hogy feljelentést teszek zaklatásért, lévén közérthetően a tudtukra adtam, hogy ezt már zaklatásnak veszem. Jött is az ígéret, hogy többet nem keresnek, de továbbra is jönnek a férgek.

Holnap megyek, feljelentést teszek, vettem egy bibliát, azt meg majd előttük fogom szépen lepisilni, abból hátha veszik a lapot.

Agymosott, destruktív banda.



2016. jún. 16. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jönnek őket pisild le... akkor nem hiszem hogy újra benéznek. Én simán ajtót sem nyitok, ha véletlenül mégis akkor rájuk is vágom szó nélkül.
2016. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most arról szegény Biblia igazán nem tehet, hogy Jehova Tanúi egy agymosottak szektája. Pláne hogy a Bibliának is egy saját átiratát használják, hogy a tévtanításaikat igazolják vele...

Csukd rájuk az ajtót, mit tudnak vele kezdeni?

2016. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Azért a biblia lehúgyálása oltári nagy parasztság.


Arról nem is beszélve ,hogy egy "saját verziót" használnak (de azt se).


Ha jönnek akkor megmondod ,hogy nem érdekel ,vagy ezt "picit" erősebben is megtehetted ,ha nem veszik a lapot.


De azért a biblia lehúgyálása egy óriási nagy kötsögség.


Üdv!

2016. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ui: "de azt se"


Úgy értem ,azt se húgyáld le.

2016. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy számtalanszor átrágott csont már, például itt a fórumon is egyre kevesebb tanú van jelen, mostanra már majdnem csak a 28%-os tanú írogat, Zitust és a többiek egyre kevesebbet, ha nem tudsz kezelni két átlagos, de elmében eltorzított gondolkodású embert akkor az nem az ő hibájuk hanem a tiéd, érdekes, hogy énhozzám egyszer jöttek, akkor elmagyaráztam a véleményemet kb fél percbe a tanításukról, és kb 10 év telt el azóta, és egyetlen egyszer sem jöhettek. Biztos van különbség tanú és tanú között de nagyon kevés, hiszen mind ugyanazt a felkészítés kapja tudom jól meg voltam "érdeklődő". Szóval szerintem felesleges a feszültséget generálni, ha meg nem vagy megfelelően határozott akkor meg ne csodálkozz, hogy vissza térnek, mivel a tanúk, úgy mint a házaló ügynökök a bizonytalanságot használják ki.
2016. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Láttam egy videót, ahol szépen lerendezik őket. Csengetnek kopasz szakállas nagydarab férfi kijön. Jehova nő kérdezi kivel él? Nagydarab csávó erre: férjemmel :D jeho soknak több sem kellett le is léptek
2016. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy szólsz hogy menjenek el, ha nem fogják fel akkor rájuk csukod az ajtót. ennyi.

A jehovásokon kívül is rengeteg hülye járkál az utcán, mégse lehetünk ilyen dolgok miatt mindig idegbajosak.

2016. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A Biblia a keresztények szent könyve... de jehova tamui nem keresztények. Ők agymosott szektás zombik. A szektához hűek, nem Istenhez vagy a logikához.
2016. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nos, szóltam ezeknek a nyomorultaknak, nem is egyszer, de mint látható, semmit se ért.

A biblia számomra max irodalmi szempontból érdekes, abszolút hidegen hagy ez a dogmatikus maszlag.

2016. jún. 18. 02:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Majd meséld mi volt.


De a biblia húgyálást semmiképp se tedd. (bárminek is hiszed)


Apropó ,asszem akkor még fel is nyomhatnak.


Kell ez neked?

2016. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!