Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi a Naprendszer...

Jehova Tanúi a Naprendszer bolygóit hogyan szokták nevezni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert úgy tudom hogy ez a vallási csoport kerül minden olyat ami pogány eredetű.

2016. márc. 18. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze, a következő kérdésed a mars szeletről és a Plútó kutyáról fog szólni, hogy ki merik e ejteni....
2016. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szükséges. Gondolom ha itt fennáll az a helyzet hogy a pogány eredettől való elzárkózás nem annyira drasztikus és teljes körű, akkor nyilván más pogány eredetű kifejezéseknél is hasonló a helyzet.

Ergo használatban lehetnek. Természetesen lehet hogy tévedek, de majd akkor egy, az ebbe a vallási csoportba tartozó egyén, vagyis egy Jehova Tanúja kijavít.

Természetes azt hogy egyéni szinten is ez e a helyzet azt nem tudom. De remélem nem szorul magyarázatra hogy miért.

2016. márc. 19. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!