Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek még a mi életünkbe...

Szerintetek még a mi életünkben megtörténik a második eljövetel?

Figyelt kérdés
Ha újra eljön honnan fogjuk tudni? Ha álruhában lesz fel fogjuk ismerni? Csak az igazak láthatják majd? Ti bátran járulnátok elé, büszkén vállalva hogy a legveszélyesebb idökben sem tagadtátok meg Öt és az eszméjét? Mi lesz a hüséges követök jutalma?

2016. jan. 20. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Ne szívjál annyit.
2016. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Nem kell róla tudnunk, ha eljön sem.
2016. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miert gondoljatok igy? Ti félitek a nevét? Nem követitek az útmutatásait, tanításait?
2016. jan. 20. 22:22
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

1. betűktől, fonémáktól , morfémáktól , lexémáktól , szintagmáktól, mondatoktól, textémáktól és semmilyen felszínes tartalomtól nem félek. Legyen az Jehova, Jézus, Sátán vagy akármi más. Minden tettemre büszke vagyok, amit elkövettem és soha nem fogok harmadik személy miatt megbánni.

2. Egyáltalán nem önt el örömmel tömegek lemészárlása. Nem kárpótolja sem a múltat, sem a jelent. Ha el akar jönni, akkor jöjjön amikor hívják. Bárki legyen. Ha eljönne mit tenne? Szerintem azt amit most is tenni kellene az embereknek, akkor is ha tudnák, hogy nincs Isten.

3. Rossz hangulatom van.

4. Már elfelejtettem.

Lehet relaxálnom kellene. Ehhez tökéletes zene:

https://www.youtube.com/watch?v=DhvY1rZ_bTA


Én csak igazságot, de főleg jólétet kívánok mindeninek.

De ezt nem kötöm semmilyen személyhez. Én nem érzek hálát senki iránt. Nem könyörgök senkinek. Valakit vagy szeretek és tisztelek vagy nem. És ezt nem az erő fitogtatással, nem gyerekes bugyuta szivatásokkal, nem megfélemlítéssel lehet elérni. Még arra is képtelen, hogy elém álljon és a szemembe nézzen.

2016. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elfogadom a te nézetedet, de ha mégis ott allna elötted nem kérdeznél töle? Vajon milyen nyelven szolna hozzad? Megerte annyi evig nemetul tanulnom?
2016. jan. 20. 22:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mikor jön el, így is, úgy is a színe elé kerülünk. Ezt senki nem ússza meg, még a holtak is föltámadnak erre az alkalomra :)
2016. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

"ott allna elötted nem kérdeznél töle?"

De kérdeznék tőle. Parancsolnék is neki. Bár tudom, hogy logikus választ fogok kapni. Mert nem bölcs, nem igazságos, nem szerető Isten nekem nem kell.


"Vajon milyen nyelven szolna hozzad?"

Nem tudom, de nem számít. Nem az én hibám, ha nem értem. Mivel Isten megteheti, hogy magyarul.


"Megerte annyi evig nemetul tanulnom?"

Igen, mert azért tanultál, hogy másokkal tudj kommunikálni most. Vagy azért tanultad, mert tetszett stb. Ami érték van a nyelvben azt nem gondolom, hogy el fog veszni.

Persze filózhatsz azon, hogy ha mindent megkapunk, minek bármit csinálni? Azért mert most van és nem tudjuk mi lesz. Bár szenvedésben nem szabad leélni az egy és biztos életünket. Főleg nem próféták szavára, főleg nem olyan szavára, aki ellenszenves mintát mutat.

2016. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
En csak annyit kerdeznek tole hogy megerte e szeretni ebben az eletben, akikeket szerettem talalkozhatok e veluk a hala utan is? A nyelvtanulast meg csak azert hoztam fel hogy hiaba tudok magyarul angolul nemetul, ha Ö egy ókori nyelven szolna hozzam. De ebben igazad van Isten szava a nyelvek felett all.
2016. jan. 20. 23:22
 9/19 anonim ***** válasza:

"En csak annyit kerdeznek tole hogy megerte e szeretni ebben az eletben, akikeket szerettem talalkozhatok e veluk a hala utan is?"


Ha igen vagy nem a válasz, miben fog változni az életed?

2016. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert, csak telefonrol valaszolgatok. Az igen valasz boldogsaggal toltene el, a nem valasz miatt megjobban ragaszkodnek a földi életemhez. :D
2016. jan. 20. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!