Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt olvastam a Koránban, hogy...

Ozmium42 kérdése:

Azt olvastam a Koránban, hogy ahol a tehén szúrát este olvassák, abba a házba 3 este nem mehet be a Sátán, és ahol nappal olvassák, oda 3 napig nem mehet be. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, de ha a Ferikének megveszitek a montenbájkot a mádárás teszkóban, akkor a Szarvasember örökre elhagyja hajlékotokat.
2015. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a muzulmánok véleménye szerint igaz, én nem tudom


viszont külön szeretnék gratulálni, hogy némi következetességet pakoltál magadra, és ne mcsaka keresztények vérét szívod, ha majd antiszemita kötekedés is jön a részedről akkor elmondhatod, hogy tökös ateista vagy, na de mindent szép sorban...

2015. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -a- ***** válasza:
100%

"Azt olvastam a Koránban...Igaz ez?"


->Beugratós kérdés? Ezt olvastad?:

"Szahl ibn Szad (r.a.) beszámolója szerint Allah Küldötte (s.a.w.) azt mondta: „....Ha valaki éjszaka olvassa a házában, a Sátán nem léphet be abba a házba három éjjel. És ha valaki nappal olvassa a házában, a Sátán nem léphet be abba a házba három napig.”


Ha erre gondoltál, akkor nem igaz. Ez nem a Korán része, hanem a tehén szúra előtti magyarázat és "hagyomány".(Ami a Koránhoz tartozik versenként számozva van.)

2015. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!