Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hangok a házban, de mi lehet?

Hangok a házban, de mi lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben gyakran voltak rémálmaim. Pár nap kihagyással, de folyamatosan. Azt gondoltam, mivel nyáron lebetegedtem és még mindig tart a betegség, hogy talán az miatt, mivel olvastam arról, hogy ilyen esetben, ha valami nincs rendben a szervezetben előjöhetnek rémálmok.

Most azonban kezd jobban aggasztani. A családtagjaim hangokról számolnak be. Állításuk szerint az én hangomat hallják, miközben nem is tartózkodom a közelben. Észrevettem, hogy többször is jönnek oda hozzám, hogy szóltam-e nekik....

Valószínűleg ez okozhatja akkor a rémálmaim is.

Én arra gondolok, valami démon, ami az én hangom vette fel, de miért? Ezt nem értem, és erre szeretnék leginkább választ kapni. Illetve, mivel lehetne leállítani ezt az egészet, vagy hogyan?

Köszönöm szépen.



2015. nov. 7. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Családi ház? Panel? Milyen házban laktok?
2015. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Családi házban.
2015. nov. 8. 11:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy hozzád is szól. És mit mond?
2015. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Tegnap este épp volt egy kis dolgom, a szobám ajtaja zárva volt. Késő este volt már. Egy női hangot hallottam, aki a hátamnál állhatott - de nem az én hangom - és azt kérdezte: ,,Jól vagy még?"

Tisztán kivettem, amit mondott, nagyon érthető volt és tiszta a hangja (nem torz...stb). Kirohantam a szobából, szóltam a többieknek és mindenki meg volt döbbenve. Nem is mertem egyedül lenni utána.

2015. nov. 8. 11:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, te ff vagy nő vagy?
2015. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2015. nov. 8. 11:43
 17/17 anonim ***** válasza:

Elsősorban az az érzésem, hogy valaki csúnya tréfát űz veled/veletek.

De! Ha valóban egy kis gonosz entitás (kétlem!) akkor roppant egyszerű dolgot tegyél. Kérd az Atyát, hogy a fia által neked, bűnös embernek segítsen, és űzze el ezt a lényt, majd mondd, hogy némulj meg, és távozz tőlem sátán.


Elárulom, nincs más út, sem gyertya, sem hókusz-pókusz, csak a hit. (Nem hinni valamiben, hanem bízni. Bízz!)


Aki segítségül hívja az urat megtartatik!

2015. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!