Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hangok a házban, de mi lehet?

Hangok a házban, de mi lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben gyakran voltak rémálmaim. Pár nap kihagyással, de folyamatosan. Azt gondoltam, mivel nyáron lebetegedtem és még mindig tart a betegség, hogy talán az miatt, mivel olvastam arról, hogy ilyen esetben, ha valami nincs rendben a szervezetben előjöhetnek rémálmok.

Most azonban kezd jobban aggasztani. A családtagjaim hangokról számolnak be. Állításuk szerint az én hangomat hallják, miközben nem is tartózkodom a közelben. Észrevettem, hogy többször is jönnek oda hozzám, hogy szóltam-e nekik....

Valószínűleg ez okozhatja akkor a rémálmaim is.

Én arra gondolok, valami démon, ami az én hangom vette fel, de miért? Ezt nem értem, és erre szeretnék leginkább választ kapni. Illetve, mivel lehetne leállítani ezt az egészet, vagy hogyan?

Köszönöm szépen.



2015. nov. 7. 23:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
46%
Rossz kategória
2015. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Direkt ide tettem ki.

Vallási, mert bár nem írtam, de akkor leírom, ne legyen gond, mit lehet ilyenkor csinálni? Itthon csak szentelt gyertya van.

2015. nov. 8. 00:07
 3/17 anonim ***** válasza:
ott van nálatok egy démon 2 hónapja a házban, random szavakat mond a családtagjaidnak a te hangodon téged meg este rémiszget. Tök jó, nem?
2015. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3: Igen, nagyon jó! -,-


Amit kihagytam: hideg fuvallat, érintés érzése. Ez is jelen van.


Na, és ilyenkor mit csináljunk?

2015. nov. 8. 00:10
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem is rossz kategória, ha gondolod gyújtsd emg a gyertyát, hátha segít, ártani tuti nem árt


amúgy meg először átvizsgálnám a csöveket, kitennék pár egércsapdát, mielőtt ilyen messzemenő következtetéseket vonok le

2015. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5.

Sajnos a jelenlevő dolgok miatt ki vannak zárva az egyéb problémák.

Amikor hallják, tisztán kivehető, ember hang van jelen.

2015. nov. 8. 01:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Ki van téve egércsapda, egy csomó. Semmi...
2015. nov. 8. 01:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Egércsapda minek, ha téged hallanak?:O
2015. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tegyél egy videokamerát a szobádba, ha más nem, kiderül, hogy alvajáró vagy-e vagy hangosan beszélsz álmodban. Kezdetnek nem rossz. A gyertyás babonás ökörségeket hagyd a kislányoknak. Majd a több ezer éves démon biztos a szaros babonás gyertyától, meg a fokhagymától fogja összecsinálni magát. De szerintem nincs ott semmi, ez fóbia, illetve egyéb magyarázható dolgok, még akkor is ezt mondom, holott fanatikus hívő vagyok.
2015. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A léptek és kaparászások miatt kellett egércsapda, ami kezdetben volt.

Nappal is hallani a hangot, most már én hozzám is beszél ez az izé tegnap este óta. A családtagjaim pedig beszámoltak ma reggel arról, hogy rémálmaik voltak az éjjel, az egyikük sírva ébredt, illetve rossz megérzéseik vannak.

2015. nov. 8. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!