Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tudok úgymond nem valláso...

Hogy tudok úgymond nem vallásossá válni?

Figyelt kérdés
Tagadom hogy meg vagyok keresztelve, mert szégyellem, sztem ez a vallás dolog hülyeség és templomba se járok, de kitartóan mondogatja mindenki, hogy vallásos vok mert meg vok keresztelve. MOST AKKOR HOGY VAN EZ?
2010. márc. 14. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Az se fair, hogy megszülettél. Vagy talán azt te kérted?
2010. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 12.07:


"Krisztus igazságot jött hirdetni a világnak s az igazság szerinte "megszabadít minket". Az igazsággal azonban kezdettől fogva mereven szembenállt a tévedés és a fogalomzavar, az emberi nem egyik legszomorúbb öröksége a bűnbeesés óta."


Két mondat után a hányinger jött rám... Aki azt mondja, hogy a hívőknek igazuk van, a nem hívőknek meg nincs, az maga is hülye. Menj máshová téríteni!

2010. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

Menj el abba a gyülekezetbe, ahol megkereszteltek, és kérd meg a papot, hogy legyen szíves, és húzzon ki a névsorból. Kérj róla igazolást is, hogy törölve vagy. Egyébként ezzel nem leszel vallástalan, csak pogány. Mert a pogányság is csak egy vallás. Nem lehetsz nem vallásos, hiszen valamit vallanod kell az életedről, valamit gondolnod kell róla.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

Két mondat után a hányinger jött rám... Aki azt mondja, hogy a hívőknek igazuk van, a nem hívőknek meg nincs, az maga is hülye. Menj máshová téríteni!



Te jársz rossz helyen, ez a vallás témakör, szerintem senki sem hívott ide, magadtól jöttél. Menj át a tudomány honlapjára, vagy egy másik témakörbe, ott nem fogsz az én válaszaimmal találkozni, addig meg vegyél be B6 vitamint, az sokat segít.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

"Te jársz rossz helyen, ez a vallás témakör, szerintem senki sem hívott ide, magadtól jöttél. Menj át a tudomány honlapjára, vagy egy másik témakörbe, ott nem fogsz az én válaszaimmal találkozni, addig meg vegyél be B6 vitamint, az sokat segít."


Ahamm... Szóval nem keresztények nem kommentelhetnek vallási témájú kérdéseket? Az ateisták takarodjanak? Szegény kérdező, most akkor szégyellje magát, amiért egy vallási témájú kérdést fel mer tenni?


"Egyébként ezzel nem leszel vallástalan, csak pogány. Mert a pogányság is csak egy vallás. Nem lehetsz nem vallásos, hiszen valamit vallanod kell az életedről, valamit gondolnod kell róla."


Úgy tűnik, hogy kettő darab dologgal nem vagy tisztában. Az egyik az, hogy mi az, hogy vallás. A másik az, hogy mi az, hogy pogányság. Amíg ekkora baromságokat vagy képes beírni, hogy az ateizmus egy vallás, addig kevesen fognak komolyan venni...


Olvasnivaló:


[link]


[link]

2010. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A Jézusba vetett hit reményt ad."


Eegen... a földbe vetett mag pedig esetleg búzát, vagy mondjuk sárgadinnyét...

És "isten" látja lelkemet, jobban szeretem a kenyeret és az egyéb földi gyimelcseket, mint a Jézusból kikelő reményt !

Mert a remény is olyan gyümölcs, amit magunknak kelle megteremteni vagy megtalálni, nem pedig rábízni arra a szegény emberre, akinek amúgy is elég sok dolga lehet a te fajtáddal !

De azért kérdezd meg őt, hogy azok a hókuszpókuszok, amiket itt néhány kérdező leír, tetszenének-e neki? Igencsak kétlem!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__7..

2010. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

Ahamm... Szóval nem keresztények nem kommentelhetnek vallási témájú kérdéseket? Az ateisták takarodjanak? Szegény kérdező, most akkor szégyellje magát, amiért egy vallási témájú kérdést fel mer tenni?



Ezt ki mondta? Nyugodtan írj amit csak akarsz. De ne legyen kötelező egyet érteni veled. Aztán, aki nem bírja nézni, hogy két férfi csókolózik, az ne járjon homokosokkal egy szórakozóhelyre. Ez azt gondolom elég érthető így.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy vallásos,csak meg vagy keresztelve.Aki ezzel akar manipulálni (behúzni vmelyik gyülekezethet),azt finoman el lehet küldeni melegebb éghajlatra.Ennyi.
2012. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!