Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk, tudtátok, hogy Magyaror...

Tanúk, tudtátok, hogy Magyarországon tilos kiskorúval KETTESBEN munkát végeznetek, akár prédikálnotok is?

Figyelt kérdés

Most ment le a jw.tv, nem tudom, szóltak-e nektek a vének, ez után a fenhéjjazó, öntömjénező műsor után, ami másokra kente a felelősséget, és mindenek fölé emelte a társulatot a pedofíliaellenes harc éllovasaként ábrázolva magukat, semmi konkrétum nélkül, csupáncsak MEGEMLÍTVE 5 olyan cikket, amire a tanúk többsége nem is emlékszik, meg megemlítve azt, hogy az adott műsorvezető mennyire hálás volt ezekért a cikkekért akkor...


Szóval: NEM MEHETTEK KISKORÚVAL KETTESBEN SZOLGÁLATBA!!!!


SEM KÖZTERÜLETEN, SEM STANDOS SZOLGÁLATBA!!!!!!!!!


TÖRVÉNYT SÉRTETEK, HA MÉGIS ELMENTEK, ÉS BÁRKI RENDŐRT HÍVHAT RÁTOK, JOGOSAN!!!!!!!



betartjátok-e a kiskorúak védelmére vonatkozó törvényeket? én nam mint nap látom, hogy nem: 8 10 12 14 évesnek kinéző gyermekekkel megy egy felnőtt a szolgálatba, vagy áll a standon. Ez munka, és nem mentség még az sem, hogyha a saját gyermeke az: minimum 2 felnőttnek kell jelen lenni!!!


Ti miért nem tartjátok be a a törvényt???


2015. aug. 15. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez butaság.
2015. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a törvény.
2015. aug. 15. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha rendőrt hívok, akkor mire hivatkozzak?
2015. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Shirayuuki ***** válasza:
15%
Én NEM vagyok Tanú, de SZAROK a törvényre, oda megyek a gyerekemmel és azért, ahova és amiért akarok! Nekem nem mondhatják meg, mit tehetek a saját gyerekemmel! Anya vagyok, és ha kell, nemzetközi jogász ismerősömmel megyünk az EU bírósághoz!! EZ már mindennek a teteje, ez az ország teljesen agyalágyultakból áll!!!!
2015. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

te nem munkát végzel a gyermekeddel, ne értsd félre.


oda mész a gyermekeddel, ahová akarsz, és akkor vagy vele kettesben, amikor akarsz.


az adott törvény a MUNKAVÉGZÉSRE vonatkozik, és a munkát végző felnőttre, aki kiskorúval együtt végzi a munkát.


pl nem vonatkozik a tanárra, mert a tanár munkát végez, a gyermek pedig kötelező oktatáson vesz részt.


de pl meggyszedésen nem lehet egy felnőtt jelen ott, ahol 15 kiskorú szedi a meggyet, minimum 2 felnőtt kell.


hiába önkéntes a munka, mint pl a prédikálás, akkor is munka, és vonatkozik rá a kiskorúak védelme a munkavégzés alatt.


Ha rendőrt hívsz, azt kell mondanod, hogy látsz egy személyt, aki egy kiskorúval együtt végez önkéntes munkát, meg is nevezheted, hogy szerinted tanú. és csak ketten vannak, nincs másik felnőtt jelen.


A tanúk nagyon tudják ezt egyébként: hivatalosan nem maradhat kettesben két külön nemű személy sem, akik nem házasok,, zárt térben: pl ha egy testvér elmegy egy másik testvérhez, de a felesége vancsak otthon, nem megy be,megvárja,míg megjön a férj: ugyanez igaz, ha a leánygyerek van csak otthon.

2015. aug. 16. 06:08
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, csak nem pikkelsz Jehova Tanúira :))


egyébként meg mindenki azt csinál, amit akar. Ne foglalkozz velük.Inkább más dolgokkal töltsd meg a fejedet, ne azzal, hogy szídod őket. Csak magadat hecceled.


Amúgy mi az a standos szolgálat? Lehet, hogy itt mindenki tudja, csak én nem??

2015. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
némán állni 3 óra hosszat közterületen nem ihletett kiadványokat őrizve.
2015. aug. 17. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:
tényleg három óra hosszat állnak egy helyben? Akkor a kiadványaikat így terjesztik? A saját idejüket erre áldozzák?
2015. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
van olyan, aki 6-ot. igen, saját idejüket erre áldozzák, mert meggyőzték őket, hogy ez Jézus munkája, állni nem ihletett kiadványok mellett. A krisnásoknál a szent szolgálat: egy műanyag babát hintáztatni, annak ruhákat készíteni, és ételt főzni. kb ugyanannyira szent szolgálat mindkettő.
2015. aug. 20. 12:57
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
értem. A krisnásoknak tényleg ez a szokásuk? Akkor azok a Tanúk legalább valami értelmeset csinálnak nem?
2015. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!