Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Földrengések egyik hely után...

Földrengések egyik hely után a másikon. Haiti, chille, stb rövid időn belűl. Próféciák beteljesedése?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
a mindkét kérdésed érthető, és jogos. már csak azért is, mert én is rágódtam ezeken. szerintem nem csak ketten vagyunk így pont ezekkel a kérdésekkel. nyílván nekem az segített, hogy megkaptam a választ ezekre a kérdésekre.
2010. márc. 8. 15:41
 22/35 anonim ***** válasza:

Én is sok "választ" olvastam már erre sokaktól, de egyik se győzött meg. De nem is csoda, mert ezek tényleg "menthetetlen" dolgok, és nem is lehet elfogadható választ adni rájuk. Legfeljebb kellő hittel szemet hunyni felettük, de attól még ugyanúgy ott maradnak, és ugyanolyan égető problémák lesznek.


De ha te efelett napirendre tudsz térni, akkor az természetesen a te dolgod.

2010. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
nem napirendre tértem. megnyugtató, kielégítő választ kaptam, olyat, amire nem is gondoltam, de így utólag teljesen logikus.
2010. márc. 8. 15:50
 24/35 anonim ***** válasza:
Akkor írd le, kérlek. Kíváncsi vagyok rá, hogy ez is egy-e azok közül, amikkel már találkoztam.
2010. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
huh, de jót kérsz. nekem több évembe telt, hogy választ kapjak ezekre a kérdésekre. (szerintem nem véletlen, hogy rengeteg személyt pont ez a két kérdés foglalkoztat) nekem teljesen az elejétől kellett tanulmányoznom a bibliát, hogy ráleljek a válaszokra. sajnos, ezen a helyen, és ebben az időben nem tudok neked választ adni ezekre a kérdésekre, mert így, ebben a formában nem lenne érthető. te vajon elkezdenél-e úgy egy házépítést, hogy kiásod az alapot, és nem betonozod ki? csak homokot szórsz bele? az első 2-3-4 sor tégla még megálna, de a többinél egyre nagyobb lesz a veszély, hogy a fejedredől az egész. nem véletlen, hogy ezekre a kérdésekre sokan nem találják a választ. az ok: ezekre a kérdésekre való megnyugtató válaszok megtalálására időt kell fordítani. olvasni kell a bibliát. sőt, tanulmányozni kell a bibliát. és még akkor sem mondja meg senki neked a választ. te magad fogod kimondani a válaszokat, és megnyugszol. Isten békéje, ami felette áll mindennek, a tiéd lehet. hova való vagy? én szolnokról írok.
2010. márc. 8. 16:02
 26/35 anonim ***** válasza:
15:32-nek : rosszul értelmezed az Isten tulajdonságaira vonatkozó szavakat !! látszik nem olvasol Bibliát
2010. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"15:32-nek : rosszul értelmezed az Isten tulajdonságaira vonatkozó szavakat !! látszik nem olvasol Bibliát"


Persze... :) Túl sokat is olvastam, de ne is törődj vele. Személyt támadni nyilván mindig könnyebb, mint érveket hozni. :)

2010. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez esetben neked is csak azt tudom mondani, amit az utánad szólónak. Nagyon is elmélyedtem a témában (nem véletlenül hallgattam teológiát is), tehát bőven megvannak az alapok és járatos vagyok a témában - és ÉPPEN EZÉRT hiteltelen előttem a Biblia és az "Istene", minél többet tudok meg róla, annál inkább.
2010. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Nyilván szellemi dolgokat aggyal felfogni képtelenség!

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
nem kell mindent szószerint venni
2010. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!