Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a világvégéről?

Mit gondoltok a világvégéről?

Figyelt kérdés
Nem a 2012-es maja világvégére gondolok, hanem ami be fog következni hamarosan. Lehetőleg kort is írjatok:)
2010. febr. 7. 18:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiszek magamban:)


F 2010

2010. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
mi ez a csirkepárbaj???Verekedve fogjátok tölteni az utolsó időket???Ha annyira érdekel titeket,ne az idejét firtassátok,mert az akár öt perc múlva is bekövetkezhet,hanem azt,hogy addig legalább legyetek kedvesek egymással,ne marhuljatok már..
2010. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Nem kell rá sokat várni.
2010. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Előző 30/F
2010. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Nem félek tőle. Lehet, hogy én vagyok naív, de én hiszek a reinkarnációban. Hidd el, sokkal jobb érzés abban hinni, hogy majd újra tudsz mindent kezdeni, És nem lesz véged végérvényesen.


12/F

2010. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:

Mivan,ha ez az egyész Biblia csak valami humbuk amit a nagy "elmék"találtak ki,hogy higgyenek az emberek valamiben és ne cselekedjünk ész nélkül pl:lopás vagy öngyilkosság.Szóval ,hogy elötte gondoljunk bele,hogy ezek átal hova kerülünk,ha meghalunk.Ha nem is ismernénk semmi féle Istent meg Jézust(de csak tegyük fel)akkor az egész világban eluralkodnának a lopások,büncselekmények... .

Ez elég indok valakinek,hogy megírja a Bibliát.Mivan ha, ez az egész Jézusdolog el volt intézve.(mármint eljátszva az elöbbi Istennélküli állításaim miadt,hogy ezeket megelőzzék).És hogy a fenébe írták össze ezt a rengeteg összefüggő történetet a Bibliába.Talán Jézus leült valami riporter mellé és elregélte . Az egész könyv olyan mint valami utólag megírt forgató könyv.Ezzel az egésszel nem akarok senkit és semmilyen hívőt megbántani komolyan.Én még a Papokat is kicsit elítélem,mert nézzük pl.:a Pápát.Az egész életét csak Istennek áldozza.Miközben élnie kéne az életét hiszen Isten nem azért teremtett minket?OK,hogy hinni szeretne Istenben de ez már túlzás..... .Na és ez a pokol meg a menny.Szerintem eggyetlen ember sem érdemli meg,hogy a pokolra kerüljön.H meghalunk és esetleg többször voltunk börtönben vagy gyilkoltunk akkor is lehetünk jó emberek.Szerintem a világ rontya meg az embert,hiszen szinte már a gépek végzik elhellyettünk a munkát is...na mind 1....az a lényeg,hogy a legnagyobb erő a megbocsáltás sztem Isten vagy Jézus is ilyen....és amúgy nem létezik olyan ember aki nem tett valami rosszat.Ennyierővel minden ember éghet a pokolba.

2011. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
előző:ja és ráadásúl itt van ez az egész világvége.Am sztem fölösleges ezen parázni,mert az is megeshet hogy 4 nap múlva lesz és azt semm tudjuk meg mikor lessz az igazi világvége.Lehet,hogy észre sem vesszük és kihal az emberiség.PL:lehet,hogy lessz egy BAZINAGY napkitörés 5 perc alatt porráégünk,mert kilyukadna az ózonpajzs és kész...dedúrva lenne 5perces világvége és még észresemm vennénk.............:O (jobb tudatlanúl meghalni nem?Nem szenvednénk annyit)
2011. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 világvége1 ***** válasza:
2300 körül fog kihalni az emberiség a globális felmelegedés következtében.
2020. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!