Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a világvégéről?

Mit gondoltok a világvégéről?

Figyelt kérdés
Nem a 2012-es maja világvégére gondolok, hanem ami be fog következni hamarosan. Lehetőleg kort is írjatok:)
2010. febr. 7. 18:41
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
81%
sz@rok a világvégére! Egyszer úgyis meg kell halni, tök mindegy, hogy mikor. Személy szerint jó ember vagyok, segítőkész, szóval tudom, hogy nem a pokol tüzén fogok elégni.
2010. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
88%

Nem tetszik a kritika? Ejnye, de le lettem szavazva...

Most sírjak? Jézus isten volt, vagy ember? Szavazzatok le, ha arra élveztek. Én sosem voltam vallásos, de ez az elvakult fanatikus dolog, hogy eljön a világvége, meg végítélet, ez elvakult, szinte beteg dolog.

2010. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
90%
Még pár millió év, míg elkezd kicsit melegedni. Addig én nyugodtan alszom.
2010. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy egyedül, én is hiszek Jézus Krisztus eljövetelében. Szerintem max 50 éven belül be fog következni, bár senki sem tudhatja. Az tény, hogy egyre több jel bekövetkezik, de azért vannak még olyanok, amik még váratnak magukra.
2010. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
74%
ja menyjetek már, egy csomószor mondtátok már, hogy húha, világvége meg jézus meg jujj, és azóta is élünk és virulunk....de nektek tényleg lehetne már egy világvége, nem hiányoznátok
2010. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%

Odaát 4-5 évad (supernatural)

Lucifer kiszabadul a pokolból, és a földre száll, és bár az angyalok meg tudnák akadályozni, mégsem tesznek semmit. Istenről azóta halkan azt beszélik, hogy vagy meghalt(?!) vagy nem érdekli a dolog. Ölbetett kézzel nézi a világ pusztulását. Csak Michael arkangyal fordíthatná vissza az apokalipszist... de a folytatás még várat magára.

2010. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

James Randi

Negyvenkilenc be nem teljesült jóslat a Világ végéről


[link]

2010. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
19:36 Köszönöm a válaszodat. Végre valaki aki figyel a jelekre és megérti. Én 5 éven belül látom a vasárnap törvényt(aki nem érti: Ellen White: Az utolsó napok eseményei cimű könyvében benne van és megértik). Azért mert vannak akik még hisznek Istenben, nem kell csúfolkodni
2010. febr. 7. 19:47
 19/58 A kérdező kommentje:
19:44 Jézust és Istent igenis érdekli, hogy mi van a világunkal. Csak addig ameddig nincs befejezve a munkája, nem jön el. Csak rajtunk áll
2010. febr. 7. 19:49
 20/58 anonim ***** válasza:
86%
És ha eljön jézus akkor mi lesz? Kiírtja a föld népét, vagy mi? És most hol van? A földönkívül? Na az még lehet gáz,ha eljönnek a földönkívüliek, bár egyesek szerint már köztünk élnek.
2010. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!