Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, mit csináltok...

Jehova Tanúi, mit csináltok ma, december 24. -dikén?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 16:34
1 2
 11/18 KZitus ***** válasza:
81%

Szia


Lehet, hogy nem hiszed el, de ugyan azt csináltam, amit egy héttel ezelőtt ezen a napon:-)

Miért? Mert ilyen az időbeosztásom. Egy nap dolgozom, másik napom a családomé, és a keresztény tevékenységé. Ebben benne van az is, hogy (mivel a férjem szereti, én meg a férjemet, aki nem tanú), hogy megsütöm a párom kedvenc sütijét, aa dunahullámot. Ha itt lennél, szívesen meegkinálnálak:-) Múlt szerdán maffint sütöttem:-)

Hidd el, mi is csak olyan emberek vagyunk, mint bár ki más, csak más az értékrendünk, de ez arra ösztönöz, hogy szeressük a felebarátainkat, és ne bántsunk meg senkit ITT SEM.

Nagyon szép napot kívánok neked:-)

2014. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

"Tévedés, mert mi máskor is összejövünk amikor szabad időnk van nem csak 24.-én."


Mi is. Komolyan. Ma pl. jönnek a szüleim, de itt voltak múlt héten is.


KZitus!

Tök jó, hogy említetted a férjedet, már régóta meg szerettem volna kérdezni, hogy az olyan házasságokban, ahol csak az egyik fél tanú, hogyan működnek ezek a dolgok. Gondolom, otthon nem karácsonyoztok, de a férjed azért elmegy ilyenkor a saját családjához, és vesz nekik ajándékot? Nem tudom, vannak-e gyerekeitek és ha igen, mekkorák, de ha egy ilyen családban viszonylag kis gyerekek is vannak, akkor milyen megoldást találnak, ami miatt senkinek sem kell rosszul éreznie magát?

2014. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Segítsetek és Neki pl. adjatok tanácsokat mit csináljon, hogyan derítse ki, hogy mit csináljon...:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

2014. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
79%
En dolgoztam es utana a csaladommal voltam, mint minden mas nap. Egy kulonbseg van csak az ilyen napokon, hogy nyugodtan lehet dolgozni es nem csorog a telefon ketpercenkent, aminek nagyon orulok. :-) Peti
2014. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
De miért nem ünneplitek a Karácsonyt? Azt tudom hogy azért mert nincs benne a Bibliában, de hát az sincs benne a Bibliában, hogy elmehettek WC-re, ti mégis elmentek, ha a szükség úgy kívánja(gondolom...javítsatok ki ha tévedek.ha ez mégse így van, akkor fogadjátok őszinte részvétem)Na mindegy ugye értitek mit akarok(a magam sajátos nyelvén)kérdezni. Azt, hogy miért nem ünneplitek a Karácsonyt (az nem elegendő ok, hogy nincs benne a Bibliában) :)
2014. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%

" Azt tudom hogy azért mert nincs benne a Bibliában, de hát az sincs benne a Bibliában, hogy elmehettek WC-re, ti mégis elmentek,"


Azért rettenetesen alacsony színvonalú ez a fórum, mert ilyen idióták rendre megjelennek rajta.

2014. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
53%

szerintem ezek megvalaszoljak a kerdesed.


mit mond a Biblia a karacsonyrol: [link]


miert nem unnepejuk: [link]


Peti

2014. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

6 milliárd ember meg magasról leszarja, hogy mit mond a Biblia bármiről is. Aztán karácsonyozik, mert a társadalom nagy része is ezt teszi. Azt sem tudja, mihez köthető ez az egész.

Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen bigott kereszténynek (feltételezem a kérdező az) miért okoz örömöt a nagy keresztényi szeretetben a szeretet ünnepén rugdosni valakit a vallása miatt?! De persze erre úgy sem érkezik válasz...

2015. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!