Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt tudom, hogy néhányan azt...

Azt tudom, hogy néhányan azt hiszik, Jézus "magyar" volt, de azt hallottam, hogy más országokban is azt hiszik, hogy Jézus az ő népükhöz tartozott. Hol lehet ennek utána járni, mert én csak a parthus-magyar elméleteket találtam?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 17:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen. Ő is. Egyszer kezembe vettem a Duna evangéliuma könyvváltozatát, amikor még a boltban árulták. Tetszőleges helyen kinyitottam, és legalább 20 oldalon keresztül lapozgattam, de egy szót sem tudtam meg az ősmagyarokról, de annál többet írt az egyiptomi szexuálmágiáról. Úgy voltam vele: jól van Attilám, te már elb*sztad az agyadat.


Ha pedig nincs értelmes, a kérdéshez kapcsolódó válaszod, akkor máshol spammold a szemetet!

Persze te még nyilván a lázadozó korszakodban tartasz, de ha majd érett fejjel állsz hozzá az élethez, akkor

[link]

2014. dec. 30. 15:53
 22/24 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen kegyetlen. Nem tudtam, hogy szemét. Nekem az az érdekes, hogy ő belülről jövő megvilágosodásról beszél, a Biblia meg külső megvilágosodásról. Most akkor melyik? De a videót érdekesnek találtam, vannak jó gondolatai.
2014. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél nem jön be.
2014. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Aki nyíltan vallja az egyiptomi-indiai-magyar kultúrális azonosságot az máris akkora sötétségben él, hogy a megvilágosoádásról szóló tanításai kamuk. Hiszen as saját sötétségét sem tudja legyőzni. Sőt, táplál az anyagi haszonért cserébe.



Akkor küldöm még egyszer

[link]

2014. dec. 30. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!