Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt tudom, hogy néhányan azt...

Azt tudom, hogy néhányan azt hiszik, Jézus "magyar" volt, de azt hallottam, hogy más országokban is azt hiszik, hogy Jézus az ő népükhöz tartozott. Hol lehet ennek utána járni, mert én csak a parthus-magyar elméleteket találtam?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 17:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nézd, én ezt találtam, ha nem jó, akkor keress másfajtát.
2014. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Külföldire kérdeztem rá, de hagyjuk. Most tudtam meg egy p.ü. alapján, hogy Jézus árja volt. Azaz német esetleg francia, de a kettőhöz egyáltalán nem tartozhatott, mert ahhoz a németek és a franciák túlságosan gyűlölik egymást.
2014. dec. 20. 23:47
 13/24 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor elsiklottam felette.
2014. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem külföldi, de ezen az oldalon olvastam: "Úgy tűnik néha lehet hinni a Bibliának néha nem,ahogy a szél fúj!

Hogy József milyen származású volt-ugye nem kell részletezni miért-teljesen mindegy!

Itt csupán az anya származása fontos,aki ha jól tudom Galileából származott,ahol abban az időben pártusok éltek!

Tehát nem zsidók!


Az sem véletlen,hogy a zsidók nem ismerték el messiásukként Jézust,hiszen nyilván tisztában voltak vele,hogy honnét

származott!Egyébként Jézus is különbséget tett az ő atyja és a zsidók atyja között,itt:„…Ha Isten volna a ti atyátok,

szeretnétek engem, mert én az Istentől származtam és jöttem…. Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok

kívánságait akarjátok teljesíteni. Embergyilkos volt az kezdettől fogva, és nem állt meg az igazságban, mert nincs

benne igazság. Amikor hazugságot szól, a sajátjából szól, mert hazug és a hazugság atyja. ” (János 8:42-44.)


Mária nem magyar volt,mert akkor ilyen etnikum nem létezett !Pártus volt,akik vérségi rokonai a hunoknak,akiktől

származunk! "

2014. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Semmi bizonyíték nincs arra, hogy Gallileában parthusok éltek. Leszámítva Badinyi agymenését.
2014. dec. 28. 18:38
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Azért Badinyi nem volt hülyegyerek. De, ha már van egy, az már jó. Igazából rajtunk kívűl senkinek nem érdeke jókat mondani rólunk. Ha mi nem csináljuk, más (az ellenség)nem fogja.
2014. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

De az volt. Méghozzá klinikai eset.

Még a kuruc.info is kicikizte, pedig rájuk nem jellemző a liberalizmus.

2014. dec. 29. 14:10
 18/24 anonim ***** válasza:
A kuruc infót az már csak dísz. Nem csodálkoznék, ha eszkimók lennének a háttérben. Akkor viszont érthető a lejáratás.
2014. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Attól még igazat írtak, kis mélymagyar. :)
2014. dec. 29. 14:38
 20/24 anonim ***** válasza:
Mélymagyar. Hihihi. Találtam Bakos videót, ő is hülye? https://www.youtube.com/watch?v=OADOPHIjmb0 Ő az indiai ősi iratokból mutatja ki, hogy a magyarok értékes emberek voltak.
2014. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!