Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi viselhetnek...

Jehova tanúi viselhetnek bikinit strandon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 12:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Tudod, sok gyerek is van ott (Máté 18,6). Szerintem nem egy ember járt már úgy az életében, hogy anyuci és apuci elvitte őt kiskorában (vagy kamaszkorában) strandozni, majd saját maga végül a sztriptíz (nem tudom hogy kell leírni) bárokban kötött ki, vagy valamilyen magamutogatós újságnál.


És amúgy miért tőlem kell bocsánatot kérni? Sosem szerettem azt az erőltetett kedves/illendős hozzáállást, amit ti próbáltok gyakorolni. Mond azt ami a szíveden van, nem kell képmutatóskodni.

2014. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 János114 ***** válasza:
34%

Szia Attila te biztosan egybol a menybe jutsz elszamolas nelkul ilyen tokeletes erkolcsi tudassal. Maganyos erzes lehet ennyire tokeletesnek lenni.

Nem sertegetni akarlak vagy veszekedest szitani ne felj

Latom a velemenyedet sok kerdesnel es erezhetoen jo szandek vezerel de van benned egy aggressziv hozzaallassal csak megilyeszted az embereket.

Megertonek turelmesnek es kedvesnek kell lenni ha a vallast hirdeted .

Ha Krisztus kovetelozo es itelkezo lett volna az emberekhez akkor kozel sem ennyien kovettek volna, de nem mert Ő a beket hirdette.

Tehat tisztelt Torba Attila ne bantsd Zitust es Katy-t es semelyik hivot nem a te feladatod elitelni oket es nem tartozol felelosseggel masok tetteiert

legy jo fiu

2014. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok Attilát mert igaza van.

Tudjátok mit ír Máté?


"Ha pedig a te jobb szemed megbotránkoztat téged, vájd ki azt és vesd el magadtól; mert jobb néked, hogy egy vesszen el a te tagjaid közül, semhogy egész tested a gyehennára vettessék."(Mt.5:29)


Nem a strandra járással van bajom,hanem azzal ami esetleg ott "történhet".

Hús vér emberek vagyunk,és ha keresztény vagy akkor tudnod kell,hogy ez mit jelent.


Röviden csak annyit mondok,hogy az ördög mindenhol ott van és nagyon jól tudja,hogy hogyan kell "megnehezíteni" egy keresztény ember életét.


Nos,hogy a Jehova Tanúi viselnek e bikinit vagy sem,én azt nem tudom. Viszont azt tudom,hogy mit vár el tőlem az Úr.

A kérdés az,hogy első sorban kinek akarsz tetszeni,vagy kinek akarod mutogatni magad?


Ha embereknek,akkor nyugodtan viselhetsz bikinit,tangát,vagy egyszerűen semmit.

De ha az Úrnak akarsz tetszeni akkor egészen máskép állsz hozzá ehhez a kérdéshez. :)

Legalábis én mint keresztény ember ezt tudom javasolni,aztán ki hogyan csinálja az már az ő döntése.

2014. nov. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Igen ám, de ha valaki nyakig gombolkozva fog is járni, de gyülöletet szít az emberek között....most melyik a roszabb?


Jézus Krisztus elítélte az ájtatos farizeusokat!!!

2014. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kéty itt mi most a bikiniről beszélünk és nem az ember szívről. :)

Az már egy egészen más kérdés.

És visszatérve egy gondolat menetéig a "bikinire",gondolj bele,hogy a strand a mindenkié. Ha egy csinos Jehova Tanúja lányzó megjelenik a strandon pl bikiniben akkor az ott lévő nemkeresztény férfiakaban,szerinted mit vált ki egy csinos hölgyike? :)

Nem csak arra kell figyelni,hogy én bűnbe esek hanem arra is,hogy mit idézhetek elő cselekedetemmel.

Ezért kell vigyázzon egy keresztény a megjelenésével még akár a strandon is.

Senkinek nincs ráírva a homlokára,hogy keresztény. :)

Tehát kedves Kéty ha te nem látsz semmi rosszat abban,hogy mit viselsz a strandon,vagy,hogy öltözködsz akkor hát legyen meg a te akaratod mert az Úrnak is meg van. :)

2014. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy katy nagyon is jól tudja ezeket, csak most nem tudja elfogadni, hogy nincs igaza, így elkezdett értetlenkedni egy óvodás gyerek szintjén. Sokszor csinálják ezt ha nincs igazuk, így én már vissza se szoktam nekik írni.


Az ilyeneknek szokták azt mondani, hogy "szórakozz az anyáddal", de mint mondtam, én inkább már nem is stoktam ilyenekre reagálni.


Észre venni észre vette már magát, csak játsza a fejét... ké0mutató írástudó.

2014. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ide figyelj Attila.... te a viselkedéseddel, kommentjeiddel alaposan bemutatkoztál.


Tudod mit jelent az, amikor Jézus azt mondta tanítványainak, hogy ahol nem hallgatnak titeket, verjétek le még a port is a lábatokról?



Hát én most ezt teszem.

2014. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
pedig jobban tetted volna, ha békét kívánsz, mert a szeretet ellen nincs törvény.
2014. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
katy nem muszáj azért verned magad, mert mások nem fogadják el az okkultból merített tanításaidat. Külön megemlíteném, hogy undorító, hogy közben Jézus tanításaira mutogatsz.
2014. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen...ebben semmi kivetnivaló nincs,
2014. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!