Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi viselhetnek...

Jehova tanúi viselhetnek bikinit strandon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 12:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
ha egy keresztény tudja, milyen a keresztényhez illő fürdőruha keresztelkedéskor, akkor miért nem tudja, hogy milyen a keresztényhez illő fürdőruha a strandon? talán a monokini a jó megoldás mindkét esetben?
2014. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 János114 ***** válasza:
47%

Kerdezo

ez legyen a legnagyobb kerdes az eletedben !! :)

2014. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 KZitus ***** válasza:

Szia!


Igen:-)

2014. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Na látod Zitus, ebböl is látszik, hogy az Urat nem ismered.
2014. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

Attila, remélem te nem fürdögnadrágban mégy a strandra, hanem szemérmesen nyakig gombolkózva hosszú ujjú ingben és hosszú, nem tapadós gatyában. Ha vizessé válik...hát ....


Igen a tanúk is hordják a normális fürdöruhát /akár egy részes, akár kettö/, a nök és a férfiak is. Bár a férfiak ..nohát mi jön ebböl ki :D

Akinek nem tetszik, muszály behunyni a szemét.

2014. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam strandra járni és nem is szeretek. Ami az emberek közt magasztos, az Isten előtt útálatos (Lukács 16,15). Akarva akaratlanul megtörténhet, hogy paráználkodsz (Máté 5,28) vagy ha nem is te, de a legtöbben azt teszik ott.


Ti azért mutogassátok magatokat, ezzel is másokat megbotránkoztatva.


Nem azért nem járok strandra mert helytelen dolog, hanem azért mert szeretem az Urat és ezért inkább az Ő dolgaival foglalkozok.

2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
És a Te Urad mond kérlek miért haragudna azért, ha valaki fürdözik?
2014. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
..és tudod hogy bárhol paráználkodhatnak azok akik akarnak?
2014. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
grkaty ezt már magadtól is tudhatnád, hogy ahol az emberek magukat mutogatják, ott előbb felütheti a fejét a bűn...
2014. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Attila, bocsi, nem akartalak sérteni, akinek ez lelkiismereti kérdés, természetesen úgy jár el, ahogyan jónak látja.


Mindenképpen én nem itélem el a strandosokat, azt hiszem akik a roszat akarják tenni, azok úgyis megtalálják, megkeresik a lehetöségét.

2014. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!