Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztény papok milyen...

A keresztény papok milyen érvekkel támadják azt, ha valaki külföldre megy prostinak? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert ugyebár köztudott, hogy a megszokott "ez erkölcstelen" duma senkit nem érdekel. Legkevésbé a nőket.

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 19:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

28-as: Te tényleg bunkó vagy. Kaptál értelmes választ. Selejtes pasik?

Nos:

1. Azoknak is kell szex. Méghozzá nőkkel.

2. Nemcsak a selejtes pasikat érinti probléma, hiszen ahogy a Kérdező is rávilágított: a nők csak játsszák az agyukat, de nem tudják végigcsinálni. Ez azért van, mert fütyifóbiájuk van, vagy pedig azt tanulták otthon, hogy még akkoris kéressék magukat,amikor már régen elázott a bugyijuk.

De van egy olyan igény, amit egy online szexpartnerkeresőn megismert nem kapunk meg, de egy prostitól igen. Ők jobban tudnak törődni a férfiakkal, mert tapasztaltak, és ami a legfontosabb: nem olyan önzőek, mint az ingyenpuncik.


29-es: Nem nekem szántad ugyan, de bőven elég, ha a te szánalmas famíliád él ilyen életet. :P

Az, hogy gyűlölöd magad érte még nem jelenti azt, hogy más is olyan mélyre süllyednél, mit a te kedves családod. :P

2014. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Guszta lehet lefeküdni egy olyan nővel, akin aznap már 8 vadidegen kan végigment.

A prosti megérdemli a kuncsaftját és fordítva is.

Prostikra szükség van, ahogy mondtátok, akkor miért lenne baj ha a családotok női tagjai is ezt űznék? Levezettétek, hogy miért van teljesen rendben ez a dolog.

Akkor most mi a problémátok?

2014. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Egy újabb behatárolt nővel több...

Mi van, a pasid rájött, hogy még ők is többet érnek? Tudod mi cicám: próbáld ki te is, és akkor rájössz, hogy miért tette a barátod.

2014. okt. 6. 13:32
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint irreleváns, hogy Mo.-on vagy külföldön dolgozik, az is teljesen lényegtelen, hogy a papok mit szólnak hozzá, mivel általános erkölcstannal is meg lehet cáfolni.


Én úgy gondolom, hogy ha egy ember tisztában van önmagával, tehát az önismeret fontos szerepet játszik az életében, akkor tiszta szívvel tud nyitni a másik ember felé. Ha torz az önismeret, akkor torz emberi kapcsolatok fognak születni. A torzulás mértéke nyilván egyénenként változik, ebbe beletartozik az is, hogy prostituált lesz. Tehát a lényeg, hogy aki ezt a "foglalkozást" választja, ugyanúgy egy torz önismeretű személy, mint aki ezzel a szolgáltatással él. A torz önismeret pedig nem normális, mivel akkor az emberi kapcsolatokban megjelennek az érdekek, jelen esetben nyilván nem kell taglalnom ezeket. Ebben a megközelítésben a prostitúció nem normális.


A másik fontos dolog emberi kapcsolatainkban a másik ember tisztelete, amibe beletartozik a véleménye is (függetlenül attól, hogy alá van-e támasztva érvekkel vagy nem). Ehhez pedig elengedhetetlen az alázat. Arra kérlek, ezen gondolkodj el, mert a hozzászólásaid olvasása után teljesen átértékeltem a kérdésfelvetésed, mert a hozzászólásaid minősége arra enged következtetni, hogy ezzel csak provokálni akarod a népet, függetlenül attól, hogy találunk-e megoldást a kérdésedre.


Tehát az emberi kapcsolatainkban történő minőségi változás két alappillére az alázat és a tisztelet.


A harmadik gondolat, ami most így hirtelen eszembe jutott, a következő: az ember az élete során mindig választások elé lesz állítva. Kicsit lebutítva, az elején mindig két választásunk van: egy nehezebb és egy könnyebb út. A könnyebb út pedig mindig egy bizonyos menekülési útvonal, ami után már saját magunknak is hazudni fogunk egy idő után és elhisszük azt, hogy az nekünk jó. Nem egyszerű a nehezebb utat választani, ezzel szerintem egyetértünk, viszont sokkal gyümölcsözőbb lesz az út vége.


Lehetne itt még az önzetlen, krisztusi szeretetről, empátiáról, alázatról, tiszteletről, "két szép szóról" beszélgetni, de most maradjunk csak ennél a három gondolatnál.


Minden jót!

2014. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

"Arra kérlek, ezen gondolkodj el, mert a hozzászólásaid olvasása után teljesen átértékeltem a kérdésfelvetésed, mert a hozzászólásaid minősége arra enged következtetni, hogy ezzel csak provokálni akarod a népet, függetlenül attól, hogy találunk-e megoldást a kérdésedre."


"Én úgy gondolom, hogy ha egy ember tisztában van önmagával, tehát az önismeret fontos szerepet játszik az életében, akkor tiszta szívvel tud nyitni a másik ember felé. Ha torz az önismeret, akkor torz emberi kapcsolatok fognak születni."


Összegzés:

Vagyis te egy torzs önismeretű személy vagy. (Ez abban is látszik, hogy a saját vérmérsékletedből és személyiségedből indulsz ki, amikor azon tűnődsz, hogy kiből miért lesz prosti.)

Egyébként nem vetted észere, hogy pont az itt hozzászóló a téma iránt teljesen komolytalan a csőcselék provokál engem. De én az ilyeneket elküldöm a francba, mert azontúl, hogy spammolnak, még nekik áll följebb.


Te meg attól, hogy úgy próbálsz írni mint egy zen mester, még nem jelenti azt, hogy zen mester szinjtén vagy.

2014. okt. 9. 12:17
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

a #34-es nagyon szép és jó válasz. Ezért mégsem bántam meg, hogy nem töröltem ezt a zavaros, sötét lelkű kérdezőből fakadt kérdést. Köszönet érte, 34-es!

*

Akkor összegezzük, mit is tudunk a bunkózó tapír kérdezőtől a problémára vonatkozólag?:

1)prostik kellenek (valószínű, senki más nem hajlandó veled szóba állni, mert bunkózó vagy, torz megkövesült elvekkel, amelyekről rendíthetetlen bizonyosságod van, nem lehet veled vitázni)

2)gáz hogy sokan külföldre mennek (jut is marad is, sajnos, ne aggódj ezért megnyugtatlak, túl sok a lotyó, nem baj ha egy része kimegy)

3) a disznó papok ezt szó nélkül hagyják (ez nem az ő területük, hogy neked legyen elég sötét lyuk, mert magad is elég sötét lyuk vagy értelem szempontjából, ezért nem is nagy probléma)

------------------------------


van még probléma,kérdés?

2014. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Általános lélektani kérdéseket próbáltam számodra felvázolni, amiből Te azt a konzekvenciát vontad le, hogy Zen mesterként reflektálok a kérdésfelvetésedre.


Ez Téged minősít, kedves Kérdező!

2014. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Szerintem az itteni hozzászólók egyszerűen túl hülyék ahhoz, hogy felfogják magát kérdést, ami nem úgy szólt, hogy "Ki mennyire erkölcsös, és miért ítéli el a prostitúciót?", hanem: "A keresztény papok milyen érvekkel támadják azt, ha valaki külföldre megy prostinak?"


Mert ha ilyen könnyű, külföldi munkalehetőséghez lehet jutni azzal nagyon sok nő élni, és köpne arra az érve, hogy "de hét ez erkölcstelen".


36-os: Hát nem nekem szült a 34-es válasza, de ha valaki kedveskedve lehülyéz attól még mindig egy bunkó marad, aki lehülyéz.

Teljesen mindegy, hogy mellette milyen érvei vannak.

2014. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:

Már találkoztam olyan nagyokos p*ncikkal, mint a 34-es. A gimim tele van ilyen holdkóros "világ-megértős" suncikkal, akik empatikusnak mutatták magukat, pedig okoskodó tahók voltak.


Egyébként tényleg: egy lányt, aki ebből él, mivel lehet erről lebeszélni a vallás oldaláról, leszámítva, hogy "Jézus ezt elítélte", vagy "ez erkölcstelen".

Mert a csaj ott halna meg a röhögéstől.

(Mert ugyan vallásból ne lehet megélni. Kivéve a papokat, de azok csak férfiak lehetnek.)

2014. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
atyavilág ez a kérdés xD és ez a kérdező...jó ég. Hogy lehet valaki ennyire retardált? O.o
2014. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!