Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek nekünk részünk...

Szerintetek nekünk részünk lesz az elragadtatásban?

Figyelt kérdés
Én el tudom képzelni, hogy megéljük Jézus visszajövetelét. Vagyis nagyon remélem, hogy részese lehetek ennek a csodálatos napnak. :)
2014. szept. 15. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Már Pál is ebben reménykedett.
2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Már én is alig várom, hogy eltűnjön az összes vallási fanatikus a zsidó tündérükkel együtt.
2014. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még újabb 2000 évig ezt fogod várni?
2014. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Sok embernek van része benne, amikor meglátják Orbánt, Gyurcsányt, Vonát vagy Németh Sándort.

Jézus soha nem beszél elragadtatásról. Csak arról, hogy a végítélet napján eljön ítélkezni az elevenek és holtak fölött.

2014. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el...csak értelmetlen válaszok :( Nem értem, egyesek miért válaszolnak olyan kérdésekre, amihez semmi közük..
2014. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Egyáltalán akik nem hisznek, azok minek rontják ebben a kategóriában a levegőt? Miért fáradoznak azon, hogy minket térítgessenek? Ahogy őket nem lehet meggyőzni sehogy sem Isten létéről, úgy a mi hitünket sem lehet megingatni!
2014. szept. 15. 16:39
 7/19 János114 ***** válasza:
En azt mondom h mi meg nem de az unokaink vagy dedunokaink idejen mar biztosan elkezdodik az elkerulhetetlen max 2,3 evszazad es vege az embereknek.
2014. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én a témához szóltam és igazat írtam. A Biblia pedig ír az elragadtatásról, mert látom megint itt vannak a tudatlanok, akik valamiért imádnak hülyeségeket beszélni:

Az elragadtatásról az 1 Thesszalonika

4:13–18 és az 1 Korinthus 15:50–54 versekben

olvasunk. Azok a hívek, akik addig meghaltak,

feltámadnak, és a még élő hívekkel együtt találkoznak

az Úrral a levegőben. Mindez egy szempillantás alatt

következik majd be.


Isten pedig él és köszöni jól van. De csak az ő nyája hallja az ő hangját.

2014. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hisztek ebben, elmagyarázná valaki, hogyan képzelitek ezt el? Leereszkedik Jézus az égből New York felett, és elkezd ítélkezni, hogy te nem vagy igaz hitű, te igen, te megint nem stb... aztán a végén az igaz hitűek elkezdenek felemelkedni, a rosszak meg ittmaradnak? És mégis miből gondolod, hogy te az első csoportba tartozol? Már bocsánat, de ez elég hülyén hangzik.
2014. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mint ahogy azt a 8-as írta, egy szempillantás alatt következik be.
2014. szept. 15. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!