Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen kárt (okat) okoz...

KZitus kérdése:

Milyen kárt (okat) okoz magának aki neheztel másokra?

Figyelt kérdés

Az imént olvastam, hogy "Ha neheztelsz, az olyan, mintha pofon ütnéd magad, és arra számítanál, hogy a másiknak fájjon"

Nektek mi a tapasztalat erről?



2014. szept. 10. 11:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az, aki másokat bánt, úgymond magát bántja. Végül is felidegesíted magad, ha valaki valami olyat mond, és miközben Te őt próbálod bántani, ideges leszel, tehát magadnak ártasz. Saját magadat húzod fel. Nem mellékesen szerintem sosem jó, ha a másikat bántod, mert ez még visszaüt rád. Gondolj vissza a gyerekkori csúfolódásokban mi hangzott el: "aki mondja másra, az mondja magára." Okosak a gyerekek. :)
2014. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval, ugyan úgy magadnak is ártasz, mert felidegesíted magad, ami árt az egészségre, valamint a másokkal való kapcsolatra.
2014. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szp72 ***** válasza:
Ha nem bocsájtasz meg, akkor Isten se bocsájt meg neked, s elkárhozol. Ennyi.
2014. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!