Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi szeretik az...

1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Van olyan ember a világon, aki szerint ez az izé zene...?
2014. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
amúgy ez mi? amolyan goth téma?
2014. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
üdv, éppen most skyland-ot hallgatok,ajánlom mindenkinek.
2014. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A második videóba belenéztem és azt kell mondjam, az első 10 másodperc képsorai szörnyűbbek bármelyik horror filmnél/videóál/játéknál amit valaha is láttam. Egyszerűen szörnyű... egyesek hogy képesek ilyen dolgokat szeretni???? Az ilyen videókat miért nem tiltja le a YouTube??!!


Sok rettenetes dolgot hallottam és láttam már, de ettől a videótól a hideg kirázott!!!!!!!! Ne nézzétek meg!

2014. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ennél még Pista bácsi is jobb.
2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, nem vagyok az, de sztem inkabb nem....de nekem tetszenek a zenek meg a videok is. Nem tudom miert vagytok sokan igy kiakadva pl. a masodikon, sztem jo horrorisztikus kepek meg jelenetek, pont az a celjuk h felelmetesek legyenek,mint egy horrorfilm pl., nem tudom miert kellene betiltani blabla tudod nem az ilyesmi a borzalmas, sot meg toredeke sem annak a borzalomnak mint ami nap mint nap a VALOSAGBAN tortenik meg haboruk, gyilkossag, emberi sorsok.....mert az valoban tenyleg megtortenik a vilagban, nem mint egy horror egy studiobol...
2014. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint amikor valaki kiakad és elborzad egy Eden Lake, Martyrs vagy egy Szerb film után. Igen, sokkolóak, de ennél ocsmányabb dolgok is megtörténnek a valóságban. Ez érvényes a fentebb linkelt zenékre is.

Amúgy nem vagyok jehovás, szóval, hogy tetszik-e nekem, az most lényegtelen:)

2014. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Nem vagyok Jehova Tanúja,és nem is akarok a nevükben beszélni de biztos vagyok benne,hogy egy ember aki hívőnek mondja magát nem fog ilyen és ehhez hasonló zenéket hallgatni.


Tudod mit mondott Bach?


"A zene Isten dicsőítésére és az emberi lélek örömére szolgál, Ha nem méltatjuk Istent a zenénkkel,a muzsika csak ördögi lárma és zaj..

J.S. Bach"


Na szóval röviden, az én véleményem is hasonló a belinkelt zenékkel kapcsolatban.

2015. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!