Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek milyen jelet küldött...

Nektek milyen jelet küldött már Isten?

Figyelt kérdés

Legutóbbi alkalommal csaltam (blicceltem a vonaton). Imádkoztam Istenhez, hogy segítsen jóvátenni, kompenzálni a bűnömet. Hamarosan megállt a vonat, nem ment tovább, át kellett szállnunk másikra. Azonnal teljesült is, amiért pár perce esedeztem, jött az ellenőr, és kérdezte, van-e már jegyem. Boldogan fizettem ki azt a párszáz forintot, mert tudtam, hogy Isten meghallgatott!

Hasonlóan építő, saját történeteket tudtok nekem mesélni? :)


2014. júl. 26. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám építőnek. Egyébként a vonaton nem ritka az ellenőr.
2014. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt sok és lesz is rengeteg, de én ragaszkodom a Máté 7, 6-hoz és javaslom te is tedd ezt. Tapasztalat.
2014. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A vonat ima nélkül is megállt volna. Akkor mit mondasz?

- Micsoda mákom van...

- Szerencsém volt...éstb.

2014. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyes, a lényeg nem az, hanem hogy megállt a vonat, és egy újabb esélyt kaptam.

Hármas, bármit mondanék, hitetlenként mindent meg tudnál cáfolni. Én hidzem, hogy Isten volt az! És ne kezdjünk el ezen vitázni, mert ez nem az a kérdés, ahol szükség van erre!

2014. júl. 26. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Szia nekem volt egyik nap kellet pénz iskolai beiratkozásomhoz (erdei tábort kikellet fizetni stb) és semmennyim nem volt egy forint se anyáéknak se és elment 0ft-al és Isten úgy rendezte a dolgokat ,hogy aznap flehívtak ,hogy megvennék a gitármultieffektem reggel 8kor amire nem volt szükségem és pont ekkor megvették. Na mesélek még 1et ,de ez apával volt mikor a szentlélekkel kapcsolatba volt.Régen katonaságba olvasta a bibliát reggelente és sorakozó lett volna ő szakaszvezető volt tehát neki sorelejére kelletvolna állni és Őt 21000000000000000% hogy kikellet volna szúrják ,hogy nincs ott mert jelentést kell adnia tehát olvassa bibliát és elfelejtkzett erről . Nagyba vége a sorakozónak jönnek be a barátai . Mondja apa: Hát nem kerestetek???? erre ők: Miért kerestünk volna hiszen ott voltál.. Na erre mit mondasz és ez igaz. + még volt sok ,de még mesélek egyet akkoriban kapott egykijelentést a szentlélektől a történet: Reggelente ellenőrzések voltak ,ilyen katona könyv vagy mi és ott mindent lekellet vezetni a franc se tudja pontosan mivolt és Ő pontosan levezette hibátlanra reggel mielőtt bejön az ellenőr (százados ha jólemlékszem) apa kapott egy olyan kijelentést ,hogy ha 7 előtt jön be az ellenőr menjen ki ha 7után jön be maradjon bent. ERRE pontosan 7órakkor teljesen pontosan bejött az ellenőr és erre a szentlélek ezt mondta apának: Még nagyobb tanúbizonyságot teszek az ellenőr a könyvebde rengeteg hibát fog látni azonban te tudod ,hogy hibátlan és mindenki más is tudja. A százados " látta" sorra a hibákat és ment vonla már bíróságra meg minden csak a többiek fogták vissza ,hogy hülyeséget beszélsz ember hát ez a könyv hibátlan ne menj bíróságra mert megszívod. + Most ez a közeljövőbe volt velem: Imádkoztam pont és a kutyám (husky) szuka most tüzelt és mikor elkezdett tüzelni kaptam egy kijelentést az Úrtól ,hogy tüzel Veszna és Ő megfogja védeni a kanoktól. Nekünk volt itt még 1 kutya szukánk annó 1 éve és akkor mikor ő tüzelt nem akarok túlozni ,de kb vagy 15 kutya kan volt a házunk előtt viccen kívül mondom ezt és Vesznához csak 1 ment oda ,de az se csinálta fel. Nálunk még sok ilyen dolgok történtek. Pl :imádkoztam a felvételim miatt és mikor befejeztem az imám pont hívtak telefonon ,hogy felvettek .HOPPÁ Az Úr velünk van!
2014. júl. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kell még pár érdekes történet akár öcsémről aki megmenekült a halálból és utána integetett pár évesen amit eddig sose tett akkor írj és leírom szívesen meg még volt pár csak érted Jézus és Isten mindig velem és veled van mindenkivel.
2014. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TapiJ válasza:

Sclerosis multiplexszel kerültem kórházba. Előtte héten adtam át az életem, már akkor is alig tudtam menni, de deréktól lefele megbénultam.

A nővérek lehajtott fejjel jöttek be, az orvosok is csak favicceket meséltek a visiteket. Láttam, hogy valami nagyon nem oké.

Jobb dolgom nem volt, Bibliát olvastam. Máté evangéliuma, János, kedvencem volt a Jn5. A legtöbb gyógyítás.

Imádkoztam. Rengeteget. Nem akartam tolószékbe kerülni...

3. Napon, felemeltem a lábam. Az orvosok konkrét filmet csináltak a gyógyulásról. Amikor hazamehettem , a 3. hét után, megtudtam, hogy a gerincvelőmben(1-1.5cm átmérő) elszakadtak az idegszálak.(teljes végleges bénulás)

Ahhoz képest, hogy az idegszál 5 mikrom átmérőjű, és ilyen esetben fizikailag lehetetlennek mondják, hogy egymásra találjanak, megtörtént.

Aztán megtudtam, hogy a magyarországi, és az angliai gyülekezetek is imádkoztak a személyes gyógyulásomért.

Cirka 10000 hívő.

Azóta is jólvagyok, és minden napot csodaként kezelek. :)

2014. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!