Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sors, az élet, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors, az élet, vagy akár Isten (ahogy jobban tetszik) miért küldött egy olyan fiút az utamba aki?

Figyelt kérdés
bár szeretne hozzám közel kerülni és nekem se közönséges,nem lehet az enyém mert foglalt,ráadásul azon a napon ismertem meg,amikor az exem szakított velem (pár hónapra rá)és olyan neve van,amit megfogadtam,hogy ilyen nevű emberrel nem fogok kezdeni.

2013. jún. 27. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a kiválasztott.
2013. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2013. jún. 27. 18:25
 3/14 anonim válasza:
Ez most a kandi kamera? Vagy te komolyan a valláskritika részbe szántad és komolyan Istent teszed felelőssé?
2013. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Eh, lányom, ez inkább pszichológia, nem valláskritika.

Ha te egy név ellen fogadsz, akkor sajnos orvosi eset vagy.

2013. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, (de most komolyan, nem kötözködésből) hogy megtanuld, hogy nem minden lesz úgy, ahogyan te akarod.


Azért érdekelne, hogy mi az a név?

2013. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Girgoy ***** válasza:
100%

Szeirntem egyszerűbb a helyzet. Amikor az EX-ed szakított Veled, tudatalatt rögtön másba akartál kapaszkodni, vagy túlságosan utáltad az exed, így rákattantál az első szimpatikus fickóra, hogy jaj hát ez biztos milyen jó! Egyáltalán nem biztos, hogy annyival jobb és az sem, hogy egyből kellene másik kapcsolatot kezdened, pláne nem egy olyannal, aki már másé! És pláne nem akkor, hogy ha ilyen nevekben meg babonákban hiszel (bár nem tudom, milyen szinten), akkor a jelentéktelen dolgokat fontosabbnak tartod a jelentősebbeknél (tipikus ezós tudatzavar).


Szóval, ha engem kérdezel: hagyd egy ideig a kapcsolatokat, gyere tisztába saját értékeiddel, ne kapkodj más után. Gondold át, mi nem működött az előző kapcsolatodban és ennek megfelelően ne kövesd el ugyanazt a hibát a következő kapcsolatban. Akivel pedig ismét megismerkedsz később, azt pedig jól ismerd meg. Ne babonákban higgy, mert ugyanúgy paffra fognak vágni! Egyszerűen csak a valóságos tényleges értékeket nézd: hoyg ki vagy Te és milyen a másik valóságban (és nem a Te fantáziáidban). Ez sokkal jobban be fog jönni és sokkal érettebb, tartósabb kapcsolatot fog Neked adni. De ez lehet egy hossazbb folyamat is. Sőt: ha hosszabb, akkor valószínűbb, hoyg tényleg érsz közben. Nem szivatásból, hanem valódi segítségnyújtásból írom pusztán azon töredékes infok alapján, ami kiderült Rólad. Hajrá, drukkolok! :)

2013. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok babonás és nem is hiszek bennük.

Nem akarok én kapcsolatot (lehet soha többé). Ezt a fiút se akartam/akarom megismerni és akárhogy próbál közeledni hozzám elküldöm.

Hogy melyik az a név mindegy nem is fontos. Csak azért nem szeretnék/szerettem volna egy ilyen nevű fiúval kezdeni mert az exemhez köthető, jobban mondva....mindegy is.

Csak az érdekelne,hogy ez az egész véletlen vagy ha létezik olyan,hogy sors meg hasonlók akkor mi ezzel a célja?

2013. jún. 28. 20:53
 8/14 A kérdező kommentje:

5# válaszoló

hogy érted azt, hogy megtanuljam hogy nem minden lesz úgy ahogy akarom? Mert ahogy írtam nem akarok senkit magam mellé még ha tetszik is az illető.

2013. jún. 28. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincsen előre megírt sors, isten meg végképp nincs.

Van viszont neked egy elvárásod, ami sajnos olyan, hogy a következő kapcsolatodban ugyanazt keresed (és találod is!) mint az előzőben. Ez annyira így van, hogy még a külseje (és nálad a neve) is gyakran ugyanolyan lesz!

Úgyhogy én is azt tanácsolom, hogy kezdj el végre gondolkodni (de ne ilyen butaságokon, mint eddig): te ki és mi vagy, mit szeretnél az élettől és hogyan valósítod ezt meg.

Aztán, ha már érettebb is leszel, tényleg könnyebben találsz olyan párt, aki illik is hozzád.

2013. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Se a nevük se a külsejűk nem hasonlít még egy kicsit se,és mondom nem keresek én senkit (már rég letettem a férfiakról) ez a fiú is csak úgy jött,egyszer csak ott állt előttem (szó szerint is)
2013. jún. 29. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!