Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sors, az élet, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors, az élet, vagy akár Isten (ahogy jobban tetszik) miért küldött egy olyan fiút az utamba aki?

Figyelt kérdés
bár szeretne hozzám közel kerülni és nekem se közönséges,nem lehet az enyém mert foglalt,ráadásul azon a napon ismertem meg,amikor az exem szakított velem (pár hónapra rá)és olyan neve van,amit megfogadtam,hogy ilyen nevű emberrel nem fogok kezdeni.

2013. jún. 27. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jó akkor azt mond meg h hány évesek vagytok!
2013. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ő:28 lesz

Én:23

2013. jún. 30. 14:05
 13/14 edward elric válasza:
ha nem is szereted úgy barátkozz össze vele hogy megkérdezed tőle szokásosan hogy leszünk barátok? :D
2013. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Közömbös...nem?
2014. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!