Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnak erről a keresztény...

KZitus kérdése:

Tudnak erről a keresztény politikusok? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
„Senki sem szolgálhat rabszolgaként két úrnak. . . Nem szolgálhattok rabszolgaként Istennek is, és a Gazdagságnak is” (MÁTÉ 6:24)

2014. jún. 20. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez inkább Németh Sándorra vonatkozna, ha valóban keresztény lenne és a Bibliával nemcsak hadonászna.
2014. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Keresztény politikusok válasza:


Ismerjük azt igehelyet. És a JT-k tudnak arról, hogy elferdített, meghamisított, álkereszténység felé húzó Szentírást használnak??

Máté6;24

Οὐδεὶς δύναται δυσὶ κυρίοις δουλεύειν· ἢ γὰρ τὸν ἕνα μισήσει καὶ τὸν ἕτερον ἀγαπήσει, ἢ ἑνὸς ἀνθέξεται καὶ τοῦ ἑτέρου καταφρονήσει· οὐ δύνασθε θεῷ δουλεύειν καὶ μαμωνᾷ.

Senki sem szolgálhat két úrnak: vagy gyűlöli az egyiket, a másikat pedig szereti, vagy ragaszkodik az egyikhez, a másikat pedig megveti. Nem szolgálhattok az Istennek is, a Mammonnak is.

2014. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Németh Sándor válasza:

Most akkor mi van? Kinek van igaza?

2014. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
-na egy biztos, nem a virgonc vasárnaphoz köthető az igazság :) :D
2014. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem tudnak róla, és vannak olyan ritka politikusok akik az emberekért vannak és szolgálnak nem pedig önös érdekből, ez is fontos. Hiszen Izraelnek is szüksége volt királyra.
2014. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az idézet nem pont így van, de most mindegy, értem a lényeget.

Ez a jézusi mondat nem csak a politikusokra vonatkozik. A politika fontos dolog, és lehet keresztényien müvelni, az más kérdés, hogy általában nem ilyenek a politikusaink, de errõl nen a politika tehet, csak alkalmatlanok vannak benne.

2014. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1. te lehet hogy rabszolga vagy, nekem barátom és atyám az Úr.

2. az íge nem személyekről szól, hanem a két ellentétes akaraton van a hangsúly, amik kizárják egymást..

2014. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dennis Moore ***** válasza:
Én ateista vagyok, de szerintem a Jehova tanúi is pénzből élnek, vagy nem?
2014. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves másofik


Nincsen szükség személyeskedésre. Nem keresztényi jellemvonás a stílusod. Nem Krisztus tanítása.

A bibliai idézet az általad idézett fordítás szerint IS igaz. De miért nem a kérdésre válaszoltál? Szerintem ha tényleg politikus vagy, nem tudod a Bibli válaszát. Különben megírtad volna :)

Vagy tévedek? Bár úgy lenne!

2014. jún. 21. 11:20
 10/18 A kérdező kommentje:
bocsánat sietek:) elnézést a hibákért. Természetesen: második
2014. jún. 21. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!