Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nők miért kezdenek viszonyt...

A nők miért kezdenek viszonyt papokkal? A csuhásokat még megértem, mert a fogadalmuk miatt kiéhezettek. De egy nőt (sőt olykor férjes asszonyt) mi visz rá erre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Azoknak a nőknek a fejükben van a f..szuk.

Egyébként normális esetben azért lehet ilyen, mert a pap nagyon kedves, a férj meg nem.

2014. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na és? Hány olyan férfi van, aki sokszor a hűtőszekrényt ölelgetné, mint a nejét? Mégsem lép félre, csak másra gondol szex közben.


Kedvesség. Tehát a nőknél az számít, hogy kinyalják a s hátsójukat, és megtömjék az egójukat?

2014. jún. 13. 20:53
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Hát...Nem tudom hogy,Te milyen körökben mozogsz de,én még nem hallottam ilyenről.Egyébként miért?!

-Mert teli van pénzel!

-Mert van tekintélye,hírneve!

-Mert szép,okos és nagyon jól manipulálja az embereket!

stb..

2014. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de ez nem az. Az egészséges kapcsolat alapja, hogy kedvesek vagyunk egymással.
2014. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, hogy kinek mi számít. Valakinek csak az, hogy boldog legyen és semmi más. Amíg bolodog szeret, amint jön jobb, lelép.
2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

4-es: Ezt a kedvesség dolgot én sem veszem be. Szerinted itt egótömésről van szó. Vagy talán azt hiszik, hogy aki bő reverendát visel annak van mit eltakarnia.

Nem értem, hogy a nők miért hiszik azt, hogy a tiltott fütyi nagyobb és vastagabb. Persze az apácák - mármint a való életben - rondák

2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy az a mondás való ide, hogy ami tilos, az kívánatos. A katolikus papoknál nőtlenség (cölibátus) van. És hát ami tilos, az néhány embernek nagyon is kívánatos kipróbálni, akár a papnak, akár a nőnek. Persze nem biztos hogy erről van szó, csak próbálok rájönni a válaszra.
2014. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Két ember kell mindenhez...
2014. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek olyat, aki erre bukik. Már több pappal viszonya volt. Kedvence a Tövismadarak. Ez gyerek korában már bele rögződött. Szerintem undorító dolog.
2014. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

..úgy gondolom ugyan az, ami fordítva ...ugyan azért amiért a papok a nökkel


Katy

2014. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!