Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nők miért kezdenek viszonyt...

A nők miért kezdenek viszonyt papokkal? A csuhásokat még megértem, mert a fogadalmuk miatt kiéhezettek. De egy nőt (sőt olykor férjes asszonyt) mi visz rá erre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy nem az a jó kérdés, hogy mi viszi rá őket, hanem hogy ki...
2014. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Férjes asszonyt nem ismerek, egy barátnőmnek viszot eg pap a "barátja". Először nem értettem. Aztán megismertem, s kedves ember. S ha a barátnőm beleszeretett, most mit csináljon? Nem ártanak vele senkinek. Eddig sikerült annyira titokban tartsák, hogy a falujukban sem tudják, csak a barátnőm szülei, no meg én. Kicsit féltettem, hogy mi lesz ebből, de nincsenek illúziói: tudja, hogy ebből nem lehet házasság-gyerek stb, s nem álmodozik róla, hogy majd a pap kilép az egyházból. Bár ahogy én elnézem, megtenné a lányért.
2014. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szép történet, de a "mi" volt a kérdés, és nem az ismertek-e ilyet?
2014. jún. 17. 20:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Benne van az is, ha figyelsz. Azért, mert abba az emberbe szeretett bele, akarva-akaratlanul. ilyen egyszerű. Pont úgy, ahogy egy gyári munkásba vagy egy mérnökbe is beleszerethetett volna.
2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát nem, mert a hipergám ösztönök másképp működnek, mint a férfiak szelekciói. Vagy netán attól indul be az ismerősöd, hogy a tilosban jár?
2014. júl. 1. 21:44
 16/18 anonim ***** válasza:
nő vagyok, tudom, hogy működik a nő. Semmi köze ahhoz, hogy tilos vagy sem. Kedves ember az illető, és sokat beszélgettek, a pap segített túljutni egy nehéz időszakán (több rokona is meghalt, stb.). Tudod, egy nőnek nem csak izgalom kell, hanem kedvesség is. S közben közelebb kerültek egymáshoz.
2014. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vagyis seggkinyalás, kényeztetés, és a korlátok le vannak tojva. :)

Engem is szekál néha a nejem, hogy amikor hazajövök 8-9 óra után hallgatni, hogy hogyan veszekszik a gyerekekkel miért nem mondok neki szépeket?

Hát...

2014. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A közhiedelmekkel ellentétben gyakrabban hallgatnak az ösztöneikre, mint a férfiak. A férfi ha ingyenlány kell neki, akkor hajlandó leljebb vinni a szintet a külső elvvárásokkal kapcsolatban

Tartós párválasztásnál (ha van élete) igen, de ha nincs (azaz bárki megfelel neki), vagy már van párjuk és statiszta kell, vagy csak egyszerűen ösztön kell kielégíteni, amíg talál magának egy eltartót, akit méltónak talál utódnemzésre, meg van elég anyagi java (ház, kocsi).

Hipergám ösztönök mint mondtad másképp működnek.

2014. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!