Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy keresztény normálisan áll...

Egy keresztény normálisan áll hozzá ezekhez vagy betegesen elutasítja?

Figyelt kérdés

pl Elmegy e enni a Lucifer pizzériába?

Iszik e Soproni démont, Hell energia italt?

És még sorolhatnám.



2014. máj. 15. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarok baromságokat írni, csak a személyes tapasztalataimat osztanám meg.

Az én köreimben úgy vettem észre, azok akik kereszténynek vallják magukat, de káromkodnak, dohányoznak, szexelnek házasság előtt (tehát nem veszik véresen komolyan a dolgokat), azoknak semmi problémájuk nincs ezekkel. Azon ismerőseim, akik úgy próbálják meg megélni a keresztény hitüket, hogy mindenben a biblia szerint igyekeznek élni, mindenben a törvény nézik, és szinte csak ekörül forog az életük, na ők még azon is megbotránkoznak ha én hellt iszok.

2014. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Lucifer pizzériába nem biztos, hogy elmennék, de ez csak személyes averzió.


Soproni démon az egyik kedvenc söröm, és valszeg a hell energiaitallal sem lenne semmi bajom, de egyáltalán nem iszom energiaitalt.


27/F/fundamentalista református

2014. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csomorkány ***** válasza:

Ami engem illet, nem helyeslem, hogy a gyártók ilyen módon játszanak a Sátán dolgaival. Ezek mögött a nevek mögött olyasfajta marketingüzenet áll, hogy "fogyaszd a termékünket, és ezzel bizonyítsd be, hogy modern, trendi vagy, és fölötte állsz az ócska babonáknak."


Namost, én nem állok az ócska babonák fölött, visszautasítom ezt a marketing-üzenetet, és ezért el szoktam kerülni ezeknek a termékeknek a fogyasztását. De nem botránkozom azon, ha ezt valaki nem gondolja ennyire tudatosan végig, és fogyaszt, mert amúgy ízlik neki a termék. "Pizza diavolo"-t pl. ettem már, mert szeretem az erőspaprikát, de ezt a terméknevet sem helyeslem.

2014. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!