Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » KZitus Katy és Katy Weaver...

Szeressük egymást kérdése:

KZitus Katy és Katy Weaver ugyanazok vagy 3 különböző tanúról van szó?

Figyelt kérdés
Csak azért írtam ki mégegyszer az illetékes(ek) nagyban hallgat, és töröltette az első kérdést. :-)

2014. ápr. 19. 12:46
1 2
 11/13 openyoureye ***** válasza:

10-nek:


"Ezen az oldalon néhányszor szemrehányást kaptam, bár igyekszek tapintatosabb lenni, de nem mindig sikerül. Kissé hiányzik nekem ezen az oldalon a feloldottabb hangulat, a jóindulatú tréfálkozás.

"


- Ja, mint mondjuk amit nekem írtál??:


"Most gonosz választ írok, de sajnálom a jövendöbeli házastársadat és gyermekeidet ....:-P


Katy"


Te egy utolsó senkiházi vagy, a jehova tanui szégyene!

2014. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Nézd Open, sajnos téged muszály voltam letiltani, mivel olyan sértö privát üzenetet küldtél nekem. Azt hiszem, neked nincs mit az én szememre vetni.


Katy

2014. ápr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%

..még ennyit. Vannak ezen az oldalom ismert filozófusok, akiket te is tiszteletben tartasz, akikkel idönként privátban valamit megírtam.

De MIMNDIG inteligens, tisztelettudó, barátságos szöveget írtak.


Katy

2014. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!