Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » KZitus Katy és Katy Weaver...

Szeressük egymást kérdése:

KZitus Katy és Katy Weaver ugyanazok vagy 3 különböző tanúról van szó?

Figyelt kérdés
Csak azért írtam ki mégegyszer az illetékes(ek) nagyban hallgat, és töröltette az első kérdést. :-)

2014. ápr. 19. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, mindhárom különböző.
2014. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

szétrobbanok a nevetéstöl, pedig most csendben kell lennem, mert a férjem az éjszakás müszak után alszik :D....valahogy tovább alszik, mint szokott, már a kolbászos lecsó is kihül... ha valakinek van rá kedve jöhet :-D


Katy

2014. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazok vagy mások, édes mindegy. ezek az én nevemmel kidobtak kérdést és az nekik normális volt. Amikor az ő nulla szavahihetőségük kerül terítékre, akkor már jelentgetnek. Ezt tanulják vasárnaponként, meg a félremagyarázást.
2014. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem ezt a levelet mutogatni:


Az üzenet küldője: katywover

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: 02-20 19:56

Az üzenet oka: A kérdés: Mi Isten akarata?

Az üzenet szövege: Katy Weaver, nincs az oldalon Én használom az

oldalát,

itt hagyta ezt a honlapot, pont az ilyen emberek

miatt, mint Te is.

S Te kezdtél el írogatni, s ezeket belinkeltem az

oldalra, hogy lássák, mekkorát hazudtál.

Hogy Keresztény létedre, milyen merész vagy, És

Te akarsz erkölcsre, és Jézus tanítására tanítani,

mikor meggyalázol, és hazudsz másoknak, hogy

szidjanak, Van neked lelki ismereted?

Penu Dunham


Na kérem. Vannak ezek sokan, de szerintem hárman. A hibás helyesírású férfi, bár lehet, hogy az a Judit is ugyanaz, mert az is ugyanolyan helyesírási hibákat vét, ez a penu, aki katy weaver neve alatt fut, meg régebben a sajátjával is aláírta, volt hogy egy kérdésben mind a kettőt használta és a másik katy meg a szervusz zitus ugyanaz. De ezeknél ki tudja?

2014. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem,mert KZitus egy normális,jó indulatú,segítő szándékú ember,Katí Weaver meg egy rosszindulatú és ítélkező.
2014. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként moderáltatni csak 50% fölötti hozzászóló tud.
2014. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"ezek az én nevemmel kidobtak kérdést"

Mi volt az a kérdés kedves válaszoló?

Hogy történt az egész vitátok?


Komolyan szeretném tudni:)

Mert senki hazugságát és rágalmát nem szeretem és el szeretném könyvelni, hogy ki hazug vagy ki téved...

2014. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia Kedves Kérdező.


Az Itt használt nevem Katy Weaver, és nem vagyok egyenlő sem KZitussal, sem a Katy nevű testvéremmel. Hárman vagyunk, Penu Dunham pedig ismét más valaki


Valaki azt írta, hogy ítélkező vagyok és rossz indulatú.

Vaj ha ismernél, meglepődnél. Egy egyszerű békés és felettébb néha túlzottan jó kedvű ember vagyok, távol áll tőlem mind az arrogancia, mind az ítélkezés.

az alaptermészetem meg sem közelíti azokat amiket rólam írtál.

Persze értem Én, hogy a néha adott válaszaimban esetleg "ítélkezőnek" tűnök, ám az ítélkezés nem az Én dolgom, és nem is akarok senkit elítélni. Csupán a bibliában megfogalmazott dolgokat írom le, hogy Isten szerint milyen hibáért mi jár, De ez nem az Én ítélkezésem.


S valakit megbántottam, akkor bocsánatot kérek, nem csak szándékomban nem áll, de eszemben sincs. esetleg a válaszaimat veszi rossz néven, de higgyétek el, semmi gonoszság, vagy rosszindulat nincs benne.

Igen egyszer elmentem erről az oldalról, mert valaki már a magán életemben is megalázott az itt lévők szeme előtt,


aztán megtudtam, hogy "állandóan" emlegetve vagyok, és vissza néztem, hogy miért?

S ezt sem azért írtam, mert magyarázkodni akarok, mert nincs mit megmagyarázni, nekem is vannak jogaim.


Judit pedig nem egyenlő Józseffel.

Penu pedig másik oldalt nyitott, de Ő nem írja alá, pont emiatt.


Katy Weaver

2014. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Válaszoló.


Nem is tudtam, hogy ilyen kérdést feltettél és törölték.

Egyébként sem töröltettem a válaszokat soha senkiét, még azét sem aki igazából megérdemelné.

Sőt azt sem tudom hogyan kell töröltetni.


Talán még annyit, hogy Nem vagyok férjnél mint a Katy nevű testvérem, és nem szeretem a lecsót sem. :)

az Én férjem 5. éve meghalt sajnos, ennélfogva özvegyként élem az életemet.


s lehet hogy rosszul tudom, de Zitus is Férjnél van. Tehát megint csak nem lehetek egyenlő vele.


Katy Weaver

2014. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

én a másik Katy vagyok. Egy felnött fiam van, férjem, kisunokák, a legközelebbi családommal Jehova tanúi vagyunk.


Én gyermekkorom óta tanulmányozom az Írásokat, akkor még szüleimmel nagymamámmal együtt a Károli Gáspár fordítást olvastuk. Ebböl a fordításból ismertem meg, hogy Jehova az igaz Isten.

Pici korom óta örvendek a csodás reménységnek, hogy Istenem meghallgatja a Mi Atyánkot, és megszenteli nevét, és akarata megvalósul itt ezen a Földön.

Hiszem hogy az Armageddoni csata után Jehova Isten Fia, Jézus Krisztus vezetése alatt végbe fog menni a feltámadás, és a Föld paradicsommá lesz téve ugy, ahogy azt Jehova Isten akarta már az Édenben. E szándékáról nem tett le.


Boldogan vallom magamat e szervezet tagjának, szeretem testvérveimet.

Szeretem az embereket, a szomszédjaimat, a kolégáimat

azokat is akiknek más vallásos meggyözödésük van. Szeretek eszmecserét folytatni, ugy mondják rólam, vidám nevetös természetü vagyok, amire idönként aztán rá is fizetek :-D


Ezen az oldalon néhányszor szemrehányást kaptam, bár igyekszek tapintatosabb lenni, de nem mindig sikerül. Kissé hiányzik nekem ezen az oldalon a feloldottabb hangulat, a jóindulatú tréfálkozás.


Katy

2014. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!