Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fogalmazzak meg egy...

Hogyan fogalmazzak meg egy levelet a Papnak?

Figyelt kérdés
Mivel a Biblia kijelenti hogy a hamis vallást el kell hagyni és én úgy érzem az a vallás amibe gyerekként akaratom ellenére meglettem keresztelve nem jó így levelet szeretnék írni a papnak hogy töröljék a nevem az egyház tagjai közül. Szokott lenni a templomoknál posta láda vagy bármi? Azt se tudom hova kell küldeni, hogy hol lakik..
2014. márc. 13. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók.


Akit gyermek korában megkereszteltek, azok akaratuk ellenére lettek azok amik, De igazából nem is váltak azzá, mert nem biztos, hogy gyakorolták a keresztény életet.


Erre nagyon jó mondat Jézustól, hogy hiába ismerik el némelyek Jézust, ha mást tesznek mint amit kért.

s egy keresztényt nem az tesz kereszténnyé, hogy valahova belekeresztelték.


ahogy Pál írta, nem az a zsidó aki külsőleg az...

Hanem az életével bizonyítja, hogy hova tartozik.

Isten nem érdekli a papír amit hamisan a megkeresztelt személy akarata ellen állítottak ki. Hanem a szív állapota érdekli, és az élete, és az engedelmesség.


Pál apostolt sem lehetne akkor kereszténynek nevezni, mert beleszületett a zsidóságba.

Vagy a Római katona tiszt aki keresztény lett idegen vallásból.


S ha időben rájön valaki hogy rossz úton halad, azt az Isten nem fogja annak tekinteni, mert változtatott az életén, és Őt ne a papír munka fogja érdekelni, hanem az egyén élete és a vele való kapcsolata. Mert akkor a jelenések 18:4 verse elvesztené a hitelét.


Már pedig kedves Barátom, ott a hamis vallásokról van szó, akik a világban vannak és azokat el kell hagyni mert büntetést kapnak, s ezt Te sem írhatod felül.

Ezért szólítja fel János az embereket, hogy ha ezt felismerték, hagyják el azt.


S az nevet aki utoljára nevet.


Katy Weaver

2014. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
És gondolom senki nem fog engem megkeresni hogy úgymond kérdőre vonjon?!
2014. márc. 15. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!