Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezek mit jelentenek?

Ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdett érdekelni a Buddhizmus, olyan dolgokba ütköztem, hogy egyszerűen nincsenek rá szavak. Szoktam Buddhával álmodni. Amerre járok, mindig meghallom azt a szót, hogy Buddha vagy látok képet, szobrot. Pedig nem olyan helyekre megyek ahol átlagosak lennének a Buddhával kapcsolatos dolgok.

Mostanában Mantrát szoktam hallgatni, és egyszerűen kiráz a hideg. Annyira kellemes, annyira megnyugtat, mikor elindul akkor az összes izmom ellazul... Hihetetlen, abban a pillanatban. És a két szemem között érzek valami lüktetést. Nos, nem tudom, ezek mit jelentenek, remélem, valaki tud rá válaszolni. Előre köszönöm!



2014. márc. 2. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem irigyellek! Ez azt jelenti, hogy megkörnyékeztek a buddhizmus mögötti gonosz szellemi lények készen arra, hogy mindenestől elnyeljenek. Persze szépnek, kellemesnek mutatják magukat, de a valódi jellemük gonosz és arrogáns. A helyedben gyanakodnék, és óvatosabb lennék, hiszen csak a döglött hal úszik az árral. Az ár most bele akar sodorni téged valamibe, ami bár kellemesnek látszik, de mégis erőszakot követ el ellened. Ennek a bizonyítéka az, hogy akkor is vinni próbál, ha nem akarod.
2014. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ÚRISTEN!!! JÉZUSOM... MIT TEGYEK???

ugye nem gondoltad hogy ezt beveszem?!-.-

Komolyan, emberek, légyszíves válaszoljatok, mert nem viccből teszek ki kérdéseket.. ha én is komolyan kérdezek, komoly válaszokat szeretnék kapni!

2014. márc. 2. 10:20
 3/15 Szeressük egymást ***** válasza:

Szia!

Elsőnek igaza van.

Szerintem is szeretnének behálózni a buddhista démonok. Most még csak édesgetnek, hogy ez milyen jó, de ezek gyilkos pusztító lények, csak jól álcázzák a szándékaikat.

Mit tegyél? Szakítsd meg minden kapcsolatodat ezzel az okkult démonimádással, szabadulj meg minden tárgytól ami a lakásban van ezzel kapcsolatban, és démonok helyett, ahogy az előbb is tetted, az Úr Jézus Krisztusban higgy, és örök életed lesz.

2014. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes vagy Buddhába, nem?
2014. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Az első jól mondja. A vallások több mint 90%-a pusztán az érzelmekre alapul, és egyfajta érzelmi kisülést érnek el az embereknél. Ha elmész egy pünkösdi-karizmatikus gyülekezetbe, ott kb ugyanezt megkapod.


De ezek mögött nem veszedelmes erők állnak.

2014. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
-nem
2014. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is az elsőnek adok igazat. Nem szabad engedned, hogy ilyennek befolyásoljanak. Nagyon veszélyes dolog ez. :(
2014. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Az elsőnek van igaza. Az alkogol is ellazít, a drog is boldogságérzetet kelt, mégis káros.

Ezek a démonok Kriszrustól akarják jó messzire vinni az embert, pedig minden kérdésedre a válasz csakis nála van.

2014. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként meg a zene hat rád. Te pedig reagálsz rá valahogy. Érzelmeket és képeket nyújt vagy erősít fel benned. Viszont jobb esetben a szervezeted képes megkülönböztetni, hogy mik azok az információk, amik:

- tőled származnak-e

- van-e valóság alapjuk

- veled kapcsolatosak-e, érintett vagy-e.


Ezeket befolyásolják az identitás tudatod, tapasztaltaid, empatikus képességed, személyiséged, világnézeted, gondolkodásmódod stb. Tehát, hogy mennyire és hogyan vagy képes azonosítani magadat, másokat és a világot, illetve mit kaptál, mit vártál volna, mit várnál, mit vársz, mit kapsz kiktől, miért stb...

Nagy kérdés, hogy mennyire vagy nyitott az információkra és mennyire azonosulsz velük, mihez kapcsolod az új információt és miért.


Küldhetnél zenét. Én is küldök neked.

https://www.youtube.com/watch?v=LM0vMNL6Y30

2014. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 pelgrim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azt jelenti hogy érdeklődésed őszinte volt. A dolog úgy áll, hogy ha az ember valami iránt igazán, őszintén érdeklődik, eleinte csak nehezen talál érdeklődésével kapcsolatos dolgokra. De ha tovább kutat, ha kitart akkor hamarosan azt veszi észre hogy szinte minden oldalról közelednek feléje az érdeklődésével kapcsolatos dolgok, mintha azok őt keresnék. Ez teljesen természetes dolog. Ennek semmi köze gonosz lelkekhez.


A mantrázással sincs semmi baj, az egy lelkiállapotot hoz létre bennünk amely mentes a feszültségektől. Ez egy nagyon egészséges lelkiállapot, míg a feszültség – kivéve talán az edzés – rombolja a testet s lelket. Ez a lelkiállapot olyan lehetőségeket tár ki a gyakorlója előtt, mely a józan észnek és az előírásokhoz szertelenül ragaszkodónak zárva marad. A kereszténység is ismer olyasmit amit mantrának lehetne nevezni.


Szerintem nagyon szerencsés vagy hogy e dolgok kinyilatkoztak neked, én csak azt tudom mondani csak így tovább, ne aggódj, jó úton jársz !

2014. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!