Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen mai eseményeket jövendö...

Milyen mai eseményeket jövendölt meg a biblia?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

12.04-kor már válaszoltam,de csak neked,csak most mégegyszer.Semmit.A nincsen meg nincs mit részletezni.

Ha jövendelésekre vagy kiváncsi olvass Nostradamust,Nemerét,Danikent.

2009. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdésfelvető!

Konkrét próféciák korunkról a Bibliából:

"Azt pedig tudd meg, hogy az utolsó napokban nehéz idők állanak be.

Mert lesznek az emberek magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok,

Szeretet nélkül valók, kérlelhetetlenek, rágalmazók, mértékletlenek, kegyetlenek, a jónak nem kedvelői.

Árulók, vakmerők, felfuvalkodottak, inkább a gyönyörnek, mint Istennek szeretői.

Kiknél megvan a kegyességnek látszata, de megtagadják annak erejét." (II.Tim. 3:1-5)

Jézus Krisztustól:

"Hallanotok kell majd háborúkról és háborúk híreiről, meglássátok, hogy meg ne rémüljetek; mert mindezeknek meg kell lenniök. De még ez nem itt a vég.

Mert nemzet támad nemzet ellen, és ország ország ellen; és lésznek éhségek és döghalálok, és földindulások mindenfelé.

Mind ez pedig a sok nyomorúságnak kezdete." (Mt. 24:6-8)

A döghalálok pontosabb fordításban "állati betegségek" lásd madárinfluenza, sertésinfuenza...stb.

Az utolsó 100 évben több földrengés volt mint előtte 2000 évben...ezen azért érdemes elgondolkodni...

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel: Péter

2009. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
34%

Eldobom az agyam.

Te komolyan elhiszed, hogy ez jóslat bármire is?

Most komolyan. Mondj legalább egy dátumot a történelemből, amikorra ez nem igaz.

Ez az emberi természethez tartozik.


Mellesleg én is olvastam a Bibliát. Nem is egyszer. De olyat nem tudok idézni, ami nincs benne

2009. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
valójában mást jelent olvasni a bibliát, és elolvasni a bibliát.
2009. dec. 10. 15:06
 25/36 anonim ***** válasza:
Állitólag a csernobili robbanás is benne van a Jelenések könyvében, hogy hol azt nem tudom. De ha nagyon akarod, akkor megkeresem! :)
2009. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Meg is van! Jelenések könyve 8:10-12.

" A haramadik angyal is trombitált, és az égből egy nagy égő csillag hullott le, mint egy lámpás, és ráesett a folyók harmadára, és a vizek forrásaira. A csillag neve pedig Üröm, és ürömmé lett a vizek harmada, és sok e,ber meghalt a vizektől, mert azok keserűvé váltak. "

Azt hiszem a tévében láttam ezt a magyarázatot, de egy kicsi kétség azért van bennem, hogy ez a csernobili katasztrófa-e vagy sem. Én inkább a ivóviz szennyezésre gondolok. De lehet, hogy az előbb igaz mégis :p

2009. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
akarom!
2009. dec. 10. 15:32
 28/36 A kérdező kommentje:
ja, nem ez másrol beszél. a víz azon vallásokat szemlélteti, amit sátán áraszt az "aszonyra", hogy elnyelje őt, azaz megszünjön az igazság a földön. ez a prófécia rávilágít, hogy mindenki megútálja majd az eddig nagy becsben tartott vallásokat, mert lelepleződik, azaz üröm vegyül a vízbe. a csernobil szánalmas próbálkozás volt. :-)
2009. dec. 10. 15:36
 29/36 anonim ***** válasza:

"A haramadik angyal is trombitált, és az égből egy nagy égő csillag hullott le, mint egy lámpás, és ráesett a folyók harmadára, és a vizek forrásaira. A csillag neve pedig Üröm, és ürömmé lett a vizek harmada, és sok ember meghalt a vizektől, mert azok keserűvé váltak."


És ez miért Csernobil?

Ennyi erővel lehetne Hirosima, vagy Nagaszaki is. Sőt, az 1348-51-es nagy pestisjárvány is.

Ez csak egy allegória.

Ne dőlj be ilyesmiknek!

2009. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez végül is felfogható jóslatnak, de ez az elmúlt kb. ezer évre végig igaz. És nem kell túl nagy tehetség a megjósolásához.

Ez ugyanolyan, mintha én azt mondanám, hogy mindenki utálni fogja a politikusokat. Az lenne a csoda, ha nem válna be.

2009. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!