Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik azok "a Fatimai Szűz...

Mik azok "a Fatimai Szűz által mondott titkok"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok katolikus, soha nem hallottam még erről, érdekelne, mi ez?

2014. jan. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
2014. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okkult kijelentések.
2014. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt a sztorit ismertem nagyjából, de köszönöm, hogy megosztottad, így már többet tudok róla.


Még arra lennék kíváncsi, hogy a katolikusok a rózsafüzér-imádságnál hogyan imádkozzák a Fatimai Szűz által mondott titkokat? Állítólag ilyen is van, de elképzelésem sincs, hogy működik ez a gyakorlatban...

2014. jan. 25. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A Rózsafűzérnél a 10 szemes részre az Üdvöz légy Máriát imádkozzák, és aközben mondják el a titkokat, majd folytatják az imádságot.
2014. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az Üdvözlégy Mária közben mondják el a titkokat? Mármint mit mondanak ilyenkor pontosan, szó szerint?

Az első válaszoló által megadott oldalon ezeket írják:

1. titok: a pokol látomása

2. titok: a II. vh megjövendölése, és Mária kérése, hogy Oroszországot ajánlják fel neki

3. titok: látomás az angyalról, lemészárolt papokról, a pápa haláláról stb.

Na most: ezeket szövik bele az imába? Hogyan? Bocs az értetlenkedésért, hívő katolikusokat kérnék meg rá, hogy válaszoljanak.

2014. jan. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!