Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Rózsafűzér elmondása után,...

Rózsafűzér elmondása után, teljesült már, amit kértetek előtte, vagyis amiért mondtátok?

Figyelt kérdés
Amolyan tanulságtételeket írjatok,ami veletek eset meg. Kértetek valamit imában,és megkaptátok. köszi!
2014. jan. 24. 08:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Ennyire nem lehetsz babonás.
2014. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én nem használok efféle hókuszpókuszokat az imához.Nem is helyes, a Biblia szerint, mégis tulajdonképpen minden teljesült, amit az imában kértem(hálaadással együtt, természetesen, mert arról sem illik megfeledkezni).Van még, ami várat magára, bizonyára az is teljesülni fog, ha itt lesz az ideje, mert csak az olyan imáimra nem érkezett válasz, amikről később kiderült, hogy ha teljesültek volna, nem lettek volna a javamra.De hogy mik voltak ezek a kérések, az titokban tartom.Ez az én "babonám" :)
2014. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem segített. Mondjuk nem tudom, mit értesz az alatt, hogy kérni. Én olyat kértem, hogy ha nehéz helyzet előtt álltam (pl. műtét) hogy minden rendben legyen. És sokszor úgy is lett. De volt olyan is, hogy nem, bár majd kiderül, hogy miért történt így, lehet, hogy idővel így lesz majd pozitív a történet.

Olyan nagyon konkrétat pedig nem kértem, hogy pontosan ez vagy az történjen.

2014. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Kérni tudni kell!!!!!! Ha hivö vagy és azt kéred, hogy 10 rozsafüzér elmondása után csituljon el lelked háborgása, az teljesülni fog. Ha Lotto 5-öst kérsz akkor kac-kac lesz csak!
2014. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha bemeséled magadnak, akkor még a szegfűszeg is segíteni fog.
2014. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok katolikus, szóval nem értek hozzá, de ha jól tudom, még ők sem hiszik azt, hogy ez így működik. A rózsafüzér nem valami varázserejű tárgy, ami teljesíti a kívánságokat. Egyébként imában kérhetsz bármit, Isten teljesíti, de csak akkor, ha az tényleg jó lenne neked és másoknak is!
2014. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem úgy működik, mint a kóla automata, hogy bedobsz egy kétszázast és kidobja, amit megnyomtál..

Az ima lényege, hogy újra meglegyen a kapcsolat Isten és ember között.

De azért elmesélek egy történetet:

Pont egy éve szakított velem az akkori barátom, ami nagyon megviselt. Imádkoztam, részben azért is, hogy újra velem legyen, de főleg azért, hogy a lelkem megnyugodjon és boldog legyek egyszer. Aztán most úgy néz ki, hogy megtaláltam az igazi páromat egy régi barátom személyében. :)) Most már látom, hogy kellett akkor az a szenvedés, hogy aztán nekem jobb legyen.

2014. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
részben,mindenkinek van igaza. a rózsafűzér alatt a szűz máriát kérjük,imádkozzon velünk,értünk,Szent Fiához,aki a mi közbenjárónk,az AAtyánál. tudom nem úgy működik mint egy autómata..... de ha mondjuk minden nap mondom egy célért,személyért,odafigyelve,és koncentrálva,illetve más sokszor saját szavas imával,talán nem teszem rosszul. :) hiszem,hogy amit kérek megkapom,de nem bízom el magam,mert Isten szándéka ismeretlen.arra volnék kiváncsi,hogy valami céllal mondva,mennyire jöttek ösze a dolgok.
2014. jan. 24. 23:15
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjad már, 'szűz' Máriának legalább 4-5 gyereke volt, és nem hallja az imáidat mert nem mindenható, és nem mindenütt jelenlévő, mint Jézus Krisztus. Térj meg!
2014. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
érdekes gondolat. tudtad,hogy az arámi nyelvben nincs unokatestvér szó,csak testvér......? amúgy ha volt 4-5 yereke,akkor Jézus miért bízta JJánosra a kereszten? miért egy idegenre? hagyd már! térj meg :)
2014. jan. 25. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!