Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Már léteztünk születésünk előtt?

Már léteztünk születésünk előtt?

Figyelt kérdés

Jézus mondta: „Amikor a képmásotokat látjátok, boldogok vagytok. Amikor azonban azt a képeteket látjátok mely már létezésetek előtt megvolt és soha nem hal meg és látható sem lesz, mennyi mindent kell hordoznotok!”


Én is így érzem, Jézus megerősített benne. Sokan pedig nem ezt mondják nekem.


2013. szept. 10. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan. Hogy lehet erre a kérdésre válaszolni?
2013. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.


"Sokan pedig nem ezt mondják nekem." Attól, hogy valamit sokan mondanak, még korántsem biztos, hogy igaz.

2013. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem ezt a választ várod, de az összes aggályomat összefoglalt az első válaszoló.

Igen léteztünk, van az életednek egy embrionális szakasza is (tudod, az a 9 hónap a kamatyolás meg a megszületés közt.)

2013. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A testünket Isten formálta az anyaméhben, és ő már akkor ismert minket mielőtt megszülettünk volna. De nem léteztünk, csak tudta az Úr, hogy mi meg fogunk születni.
2013. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szabolcs1988 ***** válasza:

Ez a gondolat, vagy kérdés amelyet feltettél, magában foglalja a reinkarnációt is, amely viszont lehetetlen.

Amúgy megmondanád hol van ez a gondolat, melyet Jézus mondott?

2013. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!